نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از “لباس فعال ضد ویروس” – RT Business News

در حالی که دانشمندان در سراسر جهان در تلاش بودند تا حاوی گسترش تاج ویروس باشند ، مارک لباس فعال لورنا جین ادعا می کند که یک جفت ساق پا می تواند شما را از آن محافظت کند. این برند به دلیل ادعاهای جعلی خود جریمه سنگینی را به همراه آورد.

تولیدکننده لباس مستقر در استرالیا ، ادعا کرد که این محصول خاص ، لباس هایی با فناوری منحصر به فرد را در اوایل ماه جاری عرضه کرد “غبار مبتنی بر آب ، غیر سمی” با استفاده از ساق پا و تاپ های آن می توانست باکتریها و ویروسها از جمله Covid-19 را از بین ببرد.

کارشناسان پزشکی توصیه می کنند که خریداران به ادعای شرکت نپرداختند و عموم مردم این مارک را به دلیل بهره برداری بدبینانه از ترس کرونا مورد تمسخر قرار دادند.

این حادثه ، لورنا جین را مجبور کرده است که تمامی متن “ضد ویروس” را از وب سایت خود حذف کند و فقط “ضد باکتری” را در توصیف خط لباس بگذارد. بعداً این خرده فروش اعلام كرد كه قصد ندارد كسی را گمراه كند و یا از كووید-19 درآمد كاری كند ، و كار خود را بر روی فن آوری محافظ قبل از همه گیری آغاز كرده است.

خبر مرتبط  جلسه OPEC + با پشتیبانی از گسترش کاهش نفت خاتمه یافت - RT Business News

با این حال ، این دفاع از دریافت جریمه تقریبا 40،000 دلار AU (نزدیک به 28،000 دلار) جلوگیری نکرد. در روز جمعه ، اداره کالاهای درمانی در وزارت بهداشت استرالیا گفت که سه اعلامیه نقض برای “ادعای تبلیغات غیرقانونی” این نشان می دهد که لباس فعال در برابر ویروس کشنده موثر بود.

خبر مرتبط  اقتصاددان کهنه کار استفان روچ (اقتصاد دان) کهنه کار - استفان روچ - اقتصاد خبره
همچنین در rt.com
شرمندگی از ثروت؟ جف بزوس رکورد ثروت خود را در برابر بدبختی کورو ویروس شکست“این نوع تبلیغات می تواند عواقب مخربی برای جامعه استرالیا به وجود آورد ، و باعث ایجاد احساس غلط از امنیت شود و باعث شود افراد نسبت به بهداشت و دوری اجتماعی کمتر هوشیار باشند.” استاد جان John Skerritt ، معاون وزیر بهداشت ، در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  IEA هشدار می دهد - اگر coronavirus بازگردد ، تقاضای انرژی جهانی دوباره متلاشی می شود - RT Business News

در حالی که اکثر کاربران توییتر از این تصمیم استقبال می کردند ، برخی اظهار داشتند که این جریمه عالی است “خنده دار” برای چنین مارک سودآور

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید