ناخواسته رولز رویس؟ امتیاز اعتباری شرکت افسانه ای انگلیس از زیر سطح سرمایه گذاری کاسته شده است – RT Business News

آژانس رتبه بندی Standard & Poor’s (S&P) با استناد به اختلال ایجاد شده در سفر جهانی هوایی از بیماری پاناسونی کرونا ، رتبه بندی اعتبار Rolls-Royce به سازنده موتور را به ناخواسته کاهش داده است.

در پاسخ به وخیم تر شدن چشم انداز رولز رویس ، در حالی که کل ناوگان هواپیما همچنان ثابت مانده است ، رتبه این شرکت انگلیسی از “BBB” ، (پایین تر از میزان سرمایه گذاری) به “BB” کاهش یافته است.

“اقدامات مربوط به کنترل همه گیر ، از جمله اقدامات تحریف اجتماعی دولت ، اعمال محدودیت در مسافرت ، و سفارش در خانه ، به طور ناگهانی و به شدت تقاضای جهانی برای سفر هوایی را کاهش داده است.” گفت S&P.

خبر مرتبط  اوپک + تصمیم گرفت تا کاهش تولید نفت تا ژوئیه را حفظ کند - وزیر انرژی روسیه - RT Business News

بیشتر بخوانید: “سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شلوغ شدن و شلیک شدن هزاران نفر از کارمندان به دلیل بیماری همه گیر سفرهای جهانی را خرد می کند

رولز رویس گفت که این اقدام سریع برای تقویت نقدینگی و کاهش هزینه ها برای مقابله با تأثیر کوتاه مدت بحران سلامت انجام شده است. “در حالی که از دست دادن رتبه درجه سرمایه گذاری ما با S&P ناامید کننده است ، هیچ یک از تسهیلات وام های ما حاوی میثاق یا اعتبار اعتباری نیست که باعث بازپرداخت زودهنگام می شود و هیچ یک از قراردادهای ما با شرکت های هواپیمایی را انجام نمی دهند.” شرکت گفت

خبر مرتبط  شرمندگی از ثروت؟ جف بزوس رکورد ثروت خود را در برابر بدبختی کورو ویروس شکسته است - RT Business News
همچنین در rt.com
رولز رویس برای زنده ماندن از همه گیر کورو ویروس 9000 شغل ، بیشتر در انگلیس را کاهش داد.هفته گذشته ، غول هوا فضا که موتور هواپیماهای بزرگ تجاری مانند Boeing 787 و Airbus A350 را تأمین می کند ، اعلام کرد که به دلیل بیماری همه گیر ، حداقل 9000 شغل را از نیروی کار خود کاهش خواهد داد. این کاهش نشان دهنده اخراج بیش از 17 درصد از 52،000 نیروی کار شرکت است.

خبر مرتبط  5G تا 2025 تا سال 2025 اتصال تلفن همراه پرسرعت به 65٪ از جمعیت جهانی - Ericsson - RT Business News

به دنبال خبر کاهش اعتبار رتبه ، سهام رولز رویس ده درصد کاهش یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید