میلیاردر جیمی دیمون می گوید مالیات بر ثروت تقریباً غیرممکن است – اخبار تجاری RT

به گفته جیمی دیمون ، مدیر عامل شرکت JPMorgan Chase ، محاسبه ثروت می تواند “بسیار پیچیده” باشد ، که می گوید ثروتمندان باید از درآمد خود که “داده می شود” مالیات بگیرند و تقلب سخت تر است.

“انجام مالیات بر ثروت تقریباً غیرممکن است” دیمون روز سه شنبه در اجلاس JPMorgan هند به CNBC-TV18 گفت که آیا از وی خواستار چنین پیشنهادی از سوی چندین دموکرات آمریکایی است یا خیر.

“من مخالف این نیستم که مالیات بیشتری بر ثروتمندان داشته باشم. اما من فکر می کنم که شما این کار را از طریق درآمد آنها انجام می دهید ، در عوض ، می دانید که ثروت را بسیار پیچیده ، قانونی ، بوروکراتیک ، نظارتی محاسبه کنید و مردم یک میلیون راه برای آن پیدا کنند. من فقط درآمدم را مالیات می دهم “ او گفت.

خبر مرتبط  JPMorgan و چهار بانک مهم دیگر تریلیون ها دلار پول کثیف مانند پنج خانواده جنایی NYC - Max Keizer - RT Business News

دیمون 64 ساله که دارایی خالص وی 1.3 میلیارد دلار گزارش شده و سالانه 31.5 میلیون دلار درآمد کسب می کند ، می گوید که این رقم را دارد “مشکلی نیست” پرداخت مالیات بالاتر از حقوق او ، به شرطی که دولت این پول را هوشمندانه خرج کند.
همچنین در rt.com
1٪ ثروتمندتر باعث انتشار بیش از دو برابر CO2 در نیمه فقیرترین بشریت – آکسفام می شودخبر مرتبط  تسلا می تواند امسال یک باتری میلیون مایل راه اندازی کند - RT Business News

به گفته رئیس اجرایی ، دولت ها باید در مورد چگونگی ساختار مالیات بیشتر فکر کنند تا اقتصاد رشد کند. “مالیاتی وجود دارد که رشد را کاهش می دهد ، مانند مالیات بر تشکیل سرمایه یا نیروی کار. و مالیاتی وجود دارد که مانند رشد مالیات بر رشد تأثیری نخواهد داشت ، می دانید افراد مرفه مانند من. “

بیشتر بخوانید: “اقتصاد فراگیر” جیمی دیمون طلای احمقانه است زیرا نابرابری در ثروت به بالاترین سطح رسیده است

این بانکدار میلیاردر افزود: “و من فقط فکر می کنم که باید در مورد مالیات بیشتر فکر کرد … اگر شما می خواهید یک اقتصاد فعال ، سالم و در حال رشد داشته باشید.”

مطالعه ای که سال گذشته توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه منتشر شد نشان داد که ایالات متحده درآمد مالیاتی خود را بیش از هر کشور توسعه یافته دیگری در سال 2018 از دست داده است ، بیشتر به دلیل کاهش مالیات دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا.

خبر مرتبط  میشلن برای تقویت بهره وری تولید 2300 کارگر در فرانسه را بهم می زند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید