میشلن برای تقویت بهره وری تولید 2300 کارگر در فرانسه را بهم می زند – RT Business News

لاستیک ساز فرانسوی میشلن حدود 2300 شغل را در سراسر تاسیسات تولیدی خود در فرانسه از بین خواهد برد ، اگرچه هیچ کارخانه ای تعطیل نخواهد شد. این اقدام در حالی صورت می گیرد که تولید کننده فعالیتهای خارج از شغل اصلی خود را تقویت می کند.

وی افزود: “این طرح بخشی از رویكرد گسترده ساخت و ساز و گفتگوی اجتماعی است و به مذاكره در مورد یك توافق نامه سه ساله متكی است كه منجر به اخراج نخواهد شد. این طرح به تعطیلی کارخانه متکی نیست. “ دومین تولید کننده بزرگ تایر در جهان در بیانیه ای گفت.

خبر مرتبط  کره جنوبی با ضرب و شتم 63 میلیون دلار مرسدس بنز ، به جرم داده های كلاهبرداری مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای ، به قتل رساند - RT Business News

به گفته این شرکت ، این گام بر 1100 موقعیت در دفاتر و 1200 موقعیت در گیاهان تأثیر می گذارد. حدود 60 درصد کاهش ها از طریق عدم جایگزینی کارگران هنگام بازنشستگی و ارائه حقوق به دیگران که مایل به ترک کار هستند ، انجام می شود. اخراج هایی که طی سه سال انجام می شود معادل تقریباً دو درصد از نیروی کار جهانی میشلن است.
همچنین در rt.com
فیات کرایسلر و پژو برای ایجاد چهارمین خودروساز بزرگ جهان در ادغام 58 میلیارد دلار “بله” می گویندخبر مرتبط  هند ممکن است بی سر و صدا Huawei و سایر فروشندگان چینی را از شبکه مخابراتی خود خارج کند - RT Business News

لاستیک ساز از سال 2017 در میان رقابت سخت تولید کنندگان ارزان قیمت مجبور شد نیروی کار خود را در فرانسه ، آلمان و ایالات متحده تقریباً 1500 نفر کاهش دهد. در فرانسه ، این شرکت در حال حاضر حدود 20،000 نفر مشغول به کار است.

میشلن گفت که این کار مشاغل دیگری را ایجاد می کند که روی لاستیک های با درجه بالاتر و کسانی که برای استفاده در محصولات کشاورزی ، صنعتی یا رقابتی هستند. این شرکت همچنین قصد دارد به طور فزاینده ای بر بخشهایی متمرکز شود که شامل توسعه هیدروژن ، چاپ سه بعدی ، چسبها و بازیافت پلاستیک است.

خبر مرتبط  جریان کامل پیش رو! دانمارک مانع نهایی خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا را برطرف می کند - RT Business News

این تولید کننده قصد دارد تا سال 2030 30 درصد از درآمد خود را از فعالیت هایی که متمرکز بر ساخت تایر نیست ، کسب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید