موشک های بیت کوین برای اولین بار بیش از 20000 دلار – اخبار تجاری RT

محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان ، بیت کوین ، روز چهارشنبه با رسیدن به تقاضای افزایش یافته از سوی سرمایه گذاران موسسه ، سطح 20،000 دلاری را تجربه کرد.

این ارز دیجیتال از ساعت 14:15 به وقت گرینویچ با بیش از شش درصد افزایش ، 20،627 دلار معامله شد. در بیشتر سه هفته گذشته دقیقاً زیر مرز 20،000 دلار ثابت مانده بود.

بیت کوین امسال بیش از 180 درصد سود کسب کرده است. تحلیلگران علت افزایش این افزایش تقاضای سرمایه گذاران بزرگتر (مانند پل تودور جونز و استنلی دراكن میلر) هستند كه جذب پتانسیل آن برای دستاوردهای سریع ، كیفیت های مقاوم در برابر تورم و انتظارات مبنی بر تبدیل شدن آن به یك روش اصلی پرداخت هستند.

خبر مرتبط  شرکت های چینی در حالی که ترامپ فشار خود را افزایش می دهد ، ایالات متحده را رها کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
کارشناس ارز رمزنگاری شده به RT’s Keizer Report گفت: بیت کوین دلار آمریکا را به عنوان واحد حساب تجارت جهانی جا به جا می کندبه گفته مدیرعامل MicroStrategy ، مایکل سایلور ، درک بیت کوین به عنوان پرچینی در برابر تورم و ذخیره ارزش پایدار می تواند آن را برای بخش مالی گسترده تر در دراز مدت و بلند مدت جذاب کند.

خبر مرتبط  اقتصاد چین تقریباً بین 7 درصد در جنگ کورو ویروس فرو می رود - RT Business News

او به Cointelegraph گفت که “بیت کوین بهترین دارایی ذخیره خزانه داری جهان و شبکه پولی غالب در حال ظهور است” اضافه كردن، “این راه حل مشکل ذخیره ارزش است که هر فرد ، شرکت و دولت در کره زمین با آن روبرو است. با انتشار این خبر ، جهان به سمت بهتر تغییر خواهد کرد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  موج دوم کاوید می تواند قیمت نفت را به "دمپایی" ارسال کند - RT Business News