موشک های بیت کوین از 10،000 دلار گذشته و در میان عدم قطعیت اقتصادی جهانی در دو ماهه بالا قرار دارند – RT Business News

محبوب ترین رمزنگاری جهان ، بیت کوین ، روز دوشنبه سطح مقاومت کلیدی خود را پشت سر گذاشت و برای اولین بار از ابتدای ژوئن بالای 10،000 دلار برای هر سکه پرش کرد.

به گفته Coindesk ، واحد پول دیجیتال از ساعت 12:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ با 10،273.41 دلار معامله شد ، که بیش از سه درصد بیشتر از 24 ساعت گذشته است. آخرین بار در تاریخ 3 ژوئن از سطح قیمت 10،000 دلاری عبور کرد و از آن زمان شاهد کاهش مداوم بوده است. این در حالی است که طی هفت روز گذشته ، ارز مجازی نزدیک به 11 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  قیمت مس ممکن است "بهبود فوق العاده" در سال 2020 را ببینید - RT Business News

به گفته ویجی ایار ، رئیس توسعه تجارت در مبادله cryptocurrency لونو ، بازیکنان بزرگ در حال بحث و گفتگو هستند که آیا بیت کوین خود را به متقاضیان کوچکتر در بازار بفروشند ، که می تواند قیمت را پایین بیاورد و آن را برای معامله گران بزرگتر جذاب تر کند تا خرید بیشتری از آن انجام دهند. دارایی دیجیتال

“به نظر نمی رسد این اتفاق افتاده است ،” اییار به CNBC گفت. “آنچه ما در حال آشکار شدن هستیم تجمع مجدد بالقوه توسط بازیکنان بزرگ است که در تلاش برای فشار BTC 10K بالاتر و 10.5K گذشته ، سطح مقاومت بزرگی است که BTC آخرین بار در آن قرار دارد.

“ما هنوز سطح 10.5K را خراب نکرده ایم ، اگر چنین اتفاقی بیفتد ، احتمالاً BTC به 15K می رسد. همه علائم در این مرحله به آن اشاره دارند ، “ او گفت. آیار توضیح داد که بیت کوین می تواند از اقدامات تحریک آمیز توسط کشورها و همچنین امید به واکسن کروناویروس بهره مند شود.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا برای جلوگیری از ترک سایر کشورها ، Brexit را برای انگلستان سخت می کند ، اتحادیه تجارت آمریکایی انگلیس به Boom Bust گفت - RT Business News
همچنین در rt.com
بیت کوین به 100،000 دلار خواهد رسید و هرکسی را که در راه خود قرار دارد نابود می کند – گزارش Keizer RT“نظر من این است که با اعلام دولت های بزرگ بسته های محرک بی سابقه ای … ما شاهد ادامه حرکت صعودی در بازارها خواهیم بود. بنابراین شامل سهام و طلا نیز می شود. و BTC و Crypto در این رابطه پیگیری می کنند. به این واقعیت افزود که اکنون واکسن قابل دسترس نیست ، و دلیلی برای نزولی در کوتاه مدت وجود ندارد. “ او گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید