مورگان استنلی در هنگام بحران ویروس کرونا یک قتل می کند – RT Business News

مورگان استنلی در سال 2020 موفق به سرمایه گذاری قابل توجهی شد. بانک سرمایه گذاری ایالات متحده پیش بینی درآمد سه ماهه چهارم را شکست تا بهترین سال ثبت شده وام دهنده را خاتمه دهد.

درآمد در سه ماه آخر سال 51 درصد جهش کرد. درآمد خالص بانک وال استریت که برای سهامداران عادی اعمال می شود در سه ماهه چهارم به 3.39 میلیارد دلار یا 1.81 دلار برای هر سهم در برابر 2.09 میلیارد دلار یا 1.30 دلار به ازای هر سهم یک سال قبل رسیده است.

طبق داده های Refinitiv IBES ، تحلیلگران سود هر سهم 1.27 دلار پیش بینی کرده بودند.

خبر مرتبط  در حالی که Covid-19 همچنان این بخش را به چالش می کشد ، شرق در بهبود صنعت مسافرت غرب را شکست می دهد - RT Business News

مورگان استنلی قصد دارد امسال سهام خود را به ارزش 10 میلیارد دلار پس بخرد. سهام این بانک در معاملات پیش از بازار 2.5 درصد رشد کرد و به 76.88 دلار رسید که بالاترین میزان از اواخر سال 2000 است.
همچنین در rt.com
گلدمن ساکس بهترین عملکرد در دهه گذشته را به عنوان سود تعهد پذیری بیش از دو برابر در سه ماهه آخر سال 2020 نشان می دهد“ما شاهد حمایت استثنایی از بانک های مرکزی و حمایت های شدید مالی در طول بحران سلامت بودیم. ما از مشتریان خود حمایت کردیم و فوق العاده فعال بودیم ، و در مورد خطر خود بسیار منظم بودیم ، و این منجر به ثبت نتایج شد “ گفت مدیر ارشد مالی جون پروزان.

خبر مرتبط  ذخایر فارکس چین با وجود بیماری همه گیر Covid-19 در سال 2020 بیش از 100 میلیارد دلار رشد می کند - RT Business News

درآمد حاصل از تجارت اوراق بهادار نهادی که بزرگترین منبع درآمد آن است ، از 5.05 میلیارد دلار ثبت شده در یک سال گذشته به 7 میلیارد دلار افزایش یافت.

واحد بازرگانی مورگان استنلی ، که در تجارت اوراق بهادار نهادی مستقر است ، از انتخابات ایالات متحده و انتشار واکسن ویروس کرونا در سراسر جهان سود برد ، که باعث افزایش حجم معاملات در سه ماهه آخر سال 2020 شد.

خبر مرتبط  پس از سقوط تاریخی زیر صفر ، بازگشت نفت خام ایالات متحده به خاک مثبت باز می گردد - RT Business News

درآمد خالص در مقایسه با 10.86 میلیارد دلار در سال گذشته به 13.64 میلیارد دلار رسید. درآمد حاصل از بخش بانکداری سرمایه گذاری این شرکت از 1.58 میلیارد دلار در سال 2019 به 2.30 میلیارد دلار رسید ، در حالی که درآمد حاصل از فروش و تجارت از 3.19 میلیارد دلار به 4.22 میلیارد دلار افزایش یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید