“منطقه یورو در چهارراه” به عنوان پیشرفت اقتصادی رشد Covid-19 را متوقف می کند – RT Business News

نظرسنجی جدید توسط شرکت تحقیقاتی IHS Markit نشان داد که بهبود اقتصاد اروپا از رکود کرونور ویروس در این ماه متوقف شده است ، زیرا برخی محدودیت های مربوط به ابتلا به بیماری همه گیر دوباره احیا شده است.

فهرست مدیران خرید کامپوزیت فلش IHS Markit (PMI) ، که مبتنی بر نظرسنجی 5000 شرکت در سراسر منطقه یورو 19 کشور است و به عنوان معیار خوبی برای سلامت اقتصادی دیده می شود ، از خواندن نهایی ژوئیه 54.9 در 51.6 فرو رفت. با این حال ، هنوز بالاتر از رشد 50 علامت جدا از انقباض است.

خبر مرتبط  خوشبخت ترین مکان روی زمین؟ دیزنی 32000 شغل را از دست داد زیرا همه گیر Covid-19 پارک های موضوعی را خالی می گذارد - RT Business News

مدیر اقتصادی IHS مارک اندرو هارکر گفت: “رشد مجدد منطقه یورو در ماه آگوست از دست داده و ضعف ذاتی تقاضا ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 را نشان می دهد.” “بهبود این بیماری با نشانه های افزایش موارد ویروس در مناطق مختلف یورو تضعیف شده است.” او اضافه کرد.

افزایش موارد ویروس در برخی از کشورهای اروپایی ، از جمله آلمان و اسپانیا ، دولتها را مجبور می کند تا مجدداً محدودیت هایی را برای سفر به کار گیرند و مجدداً محدودیت های جدیدی را برای برخی از جوامع اعمال کنند. و شرکت ها برای ششمین ماه متوالی مشاغل را کاهش داده اند که بیشتر اخراج ها در بخش تولید اتفاق می افتد.

خبر مرتبط  ارائه دهنده شاخص انگلیس پس از قرار گرفتن در لیست سیاه ایالات متحده ، هشت شرکت چینی را سقوط خواهد کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
بانک مرکزی اروپا هشدار می دهد که پاسخ کروناویروس می تواند ترس از تجزیه یورو را افزایش دهدشاخص IHS در اندازه گیری مشاغل جدید از 52.7 به 51.4 کاهش یافت ، در حالی که PMI بخش خدمات بیشتر از حد انتظار اقتصاددانان افت کرد ، از 54.7 به 50.1 رسید و شاخص اشتغال از 47.9 به 47.7 رسید. طبق نظرسنجی از اقتصاددانان رویترز ، بازگشت کامل از عمیق ترین رکود یورو در رکورد ، دو سال یا بیشتر طول خواهد کشید.

خبر مرتبط  S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود "حمل و نقل طولانی" به عنوان ترافیک هوایی مهیا نیست ، زیرا S&P می گوید - ترافیک هوایی تا سال 2023 جمع نمی شود - RT Business News

“منطقه یورو در چهارراهی ایستاده است ، یا رشد آن در ماه های آینده انتخاب خواهد شد و یا به دنبال شروع دوباره عقب افتادگی پس از قفل ، روند نزولی خود را ادامه می دهد.” هارکر گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید