منطقه خاور دور روسیه با وجود همه گیر بودن ، تولید طلا را افزایش می دهد – RT Business News

میزان تولید طلا در منطقه خودمختار چوکوتکا در روسیه در شش ماه نخست سال 6.7 درصد افزایش یافته است و بیش از 11.5 تن است.

Chukotka یکی از مناطق با رشد سریع و مناسب سرمایه گذاری در روسیه ، با پتانسیل اکتشافی بیکران است. همچنین یکی از مناطق است کمترین تحت تأثیر همه گیر کروناویروس جهانی ، تنها با 150 عفونت.

براساس این گزارش ، در حال حاضر پنج کارخانه استخراج طلا در این منطقه مشغول به کار هستند. بالاترین سطح تولید در سپرده کوپل ثبت شده است که از ژانویه 5.2 تن طلا و 42.8 تن نقره از آن استخراج شده است.

خبر مرتبط  پوتین وعده حمایت جدی از مشاغل روسی را که از بحران کرونا ویروس صدمه دیده است - RT Business News

داده ها نشان داد که هر سه میدان معدن در منطقه – والونونیستوی ، میسکوئی و دووینوی – تولید طلا را افزایش داده اند. علاوه بر این ، کل نقره در مزارع از 52 تن فراتر رفته است که برای مدت مشابه سال گذشته 97 درصد از حجم آن است.

خبر مرتبط  بیشتر بنگاههای آمریکایی نمی خواهند فعالیتهای مربوط به همه گیر در چین را خاموش کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه اکنون بیشتر از صادرات گاز طبیعی از طلا پول بیشتری کسب می کنددر ماه ژوئن ، هشت شرکت استخراج معادن طلا در منطقه را آغاز کردند. در طول ماه ، آنها بیش از 403.5 کیلوگرم استخراج کردند که این رقم تقریباً 60 کیلوگرم بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

تولید طلای روسیه با رشد مداوم روبرو شده است ، این کشور به ذخایر عظیم ارزی خود که اکنون در حال حاضر بیش از 570 میلیارد دلار تخمین زده می شود ، افزود. به گفته بانک مرکزی این کشور ، فقط شمول سهام شمش بیش از 126 میلیارد دلار ارزش دارد. با افزایش قیمت طلا ، روسیه نیز به یکی از بزرگترین صادرکنندگان فلز گرانبها در جهان تبدیل شده است.

خبر مرتبط  علی بابا فیس بوک را به عنوان ششم ارزشمندترین شرکت جهان - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید