ممکن است با کاهش تولید معدن ، طلای جهان رو به اتمام باشد – RT Business News

در حالی که عدم اطمینان ایجاد شده توسط همه گیر جهانی باعث افزایش خرید طلا شده است ، تحلیلگران نگرانی ها را در مورد اینکه فلزات گرانبها چه مقدار به معدن مانده است ، افزایش می دهند.

طبق گزارش شورای جهانی طلا ، تولید معدن طلا در سال 2019 بالغ بر 3،531 تن بوده که نسبت به سال قبل یک درصد کاهش داشته است. این اولین کاهش سالانه تولید از سال 2008 است.

آمار نشان داد که در مجموع حدود 190،000 تن طلا استخراج شده است. تخمین ها متفاوت است اما براساس این ارقام خشن ، حدود 20 درصد هنوز برای استخراج باقی مانده است. برخی از کارشناسان می گویند ما در هر یک سال بیشترین مقدار ممکن را استخراج کرده ایم ، برخی دیگر معتقدند که ممکن است قبلاً به آن نقطه رسیده باشیم.

خبر مرتبط  بوم بوست RT س asksال می کند که چرا ترامپ در قبال لایحه محرک تلاش نکرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت هر اونس طلا ممکن است به 5000 دلار برسد“در حالی که ممکن است رشد عرضه معدن در سال های آینده اندکی کاهش یابد یا کاهش یابد ، زیرا ذخایر موجود به پایان رسیده است و اکتشافات مهم جدید به طور فزاینده ای نادر است ، و این نشان می دهد که تولید به اوج رسیده است اما ممکن است کمی زودرس باشد” هانا براندستاتر سخنگوی شورای جهانی طلا گفت.

راس نورمن از او تکرار شد MetalsDaily.com، که به یاهو مالیس گفت که “تولید معدن دارای صف مسطح است و احتمالاً در مسیر نزولی قرار دارد ، اما به طرز چشمگیری اتفاق نمی افتد.”

کارشناسان می گویند در حالی که هنوز معادن جدید طلا یافت می شود ، کشف ذخایر بزرگ به طور فزاینده ای نادر است. در حقیقت ، بیشتر تولید طلا در حال حاضر از معادن قدیمی انجام می شود که برای دهه ها مورد استفاده قرار گرفته اند.

خبر مرتبط  بوم بوست بررسی می کند که چرا اتحادیه اروپا با واکسن ارزان و موثر روسیه مشکلی دارد - RT Business News

در حال حاضر حدود 60 درصد از عملیات استخراج معادن در جهان معادن سطحی است ، در حالی که بقیه موارد در زیر زمین است.
همچنین در rt.com
روسیه به ذخیره سازی طلا ادامه می دهد و ذخایر فارکس را به بالاترین حد خود می رساند“معدن کاری سخت تر می شود به این معنا که بسیاری از معادن بزرگ ، کم هزینه و قدیمی تر مانند آفریقای جنوبی ، در حال اتمام هستند” نورمن گفت. از طرف دیگر ، معادن طلای چین بسیار کوچکتر هستند و بنابراین هزینه های بالاتری نیز دارند.

چین در حال حاضر بزرگترین استخراج کننده طلا در جهان است در حالی که سایر تولید کنندگان عمده کانادا ، روسیه و پرو هستند. کارشناسان خاطرنشان می کنند که مناطق کاوش شده نسبتاً کمی برای استخراج معادن باقی مانده است و احتمالاً امیدوار کننده ترین مناطق در برخی از مناطق ناپایدار جهان ، مانند آفریقای غربی است.

خبر مرتبط  نوسانات وحشی از سر می گیرد و بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود می رسد - اخبار تجاری RT

خبر خوب این است که برخلاف سایر منابع تجدید ناپذیر مانند نفت ، طلا می تواند بازیافت شود. این بدان معناست که دنیا هرگز طلا تمام نخواهد شد ، حتی وقتی که دیگر نتوانیم آن را استخراج کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید