مقدار زیادی از “کلاهبرداری استفراغ” در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال از شما بابت آن شارژ می کند

در آخرین قسمت گزارش Keizer Report ، مکس و استیسی تغییر سیاست اخیر اعلام شده توسط فدرال رزرو ایالات متحده را تحلیل کرده و آن را با یک طرح جعلی مقایسه می کنند.

مکس به گزارش های مربوط به آخرین کلاهبرداری Uber به نام مراجعه کرده است “کلاهبرداری استفراغ” برخی از رانندگان پس از رها کردن از مشتری ، ادعا كردند كه مسافران در صندلی عقب به هم ریخته اند و با تقلب از آنها هزینه تمیز كردن را تحت شرایط توافقنامه دریافت می كنند.

خبر مرتبط  وزیر اقتصاد - مجله اقتصادی - RT Business News - احیای اقتصادی هند را از ابتلا به بیماری کروناویروس رهبری می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=WjNDTfi26ew

“تقلب در استفراغ در اقتصاد ایالات متحده و انجام آن توسط بانک فدرال رزرو بسیار زیاد است … ما به دلیل کلاهبرداری استفراغ متهم می شویم” ماکس کیزر هنگام بحث درباره چگونگی صدور بدهی غیرقابل پرداخت توسط بانکداران و ریختن آن بر روی مردم عادی گفت.

وی افزود که “کلاهبرداری استفراغ” می تواند در مورد تصمیمات بد سیاست مانند گسترش نامحدود برنامه تسهیل کمی آن که باعث سوin سرمایه گذاری عظیم و کمک مالی بانک های ورشکسته است ، اعمال شود.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده علیرغم کم شدن اقدامات خنثی ، 2.4 میلیون نفر افزایش می یابد - RT Business News

“هر بانک بزرگ در جهان مرتکب کلاهبرداری در استفراغ می شود. و هر جمعیت عمده ای در جهان باید هزینه آن را بپردازد. “ کیزر گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید