معامله نجات همه گیر اتحادیه اروپا فقط مشکل بدهی بلوک را جدی تر خواهد کرد – Max Keizer – RT Business News

مکس کایزر ، کارگزار سابق وال استریت به RT گفت: معامله “نجات” تاج گذاری اتحادیه اروپا واقعاً فقط 500 میلیارد یورو افزایش بدهی است که در نهایت می تواند “مشکل را بدتر کند”.

اتحادیه اروپا در مورد دستیابی به موفقیت در مورد بسته نجات 500 میلیارد یورویی برای کشورهایی که به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در روز پنجشنبه به سختی برخورد کردند توافق کرد ، زیرا نتوانسته است در اوایل روز به توافق برسد.

نیم تریلیون توافق شده به طور قابل توجهی کمتر از 1.5 تریلیون یورو است که بانک مرکزی اروپا گفته بود این بلوک ممکن است برای مقابله با بیماری همه گیر – و حتی ممکن است اصلاً این کار را انجام ندهد.

وی گفت: “این بدهی اضافه شده در نهایت مشکل را بدتر می کند. بدهی مشکل اصلی است ، بنابراین اضافه کردن بدهی بیشتر مشکل را حل نمی کند. “ Keizer ، که میزبان گزارش Keizer در RT است گفت.

خبر مرتبط  سناریوی کابوس برای روغن های دریایی - RT Business News
همچنین در rt.com
در حالی که ماین استریت همچنان ادامه دارد ، آخرین وثیقه 2.3 تنی دلاری آن را در بازار اوراق قرضه ناخواسته ایالات متحده منتشر می کنداتحادیه اروپا گفت پول خرج می شود “حمایت از بودجه داخلی مراقبت های بهداشتی ، درمانی و پیشگیری مستقیم و غیرمستقیم ناشی از Covid 19” – اما در مورد هزینه های غیر بهداشتی ، مانند شغل های از دست رفته و مشاغل تعطیل شده ، چطور؟

“وقتی دولت ها به جای بازار آزاد سعی می کنند برنده ها را انتخاب کنند ، نتیجه همیشه یک آشفتگی ناگوار است”. کیزر با بیان اینکه دولتها باید ابتدا مشکل افزایش بدهی به بدهی را برطرف کنند ، گفت:

خبر مرتبط  هشدار شورای جهانی انرژی - یک سوم از شرکتهای انرژی جهانی به دلیل Covid-19 شغل خود را رها می کنند - اخبار تجاری RT

این توافق نامه از حمایت از تماس ایتالیا و فرانسه برای ایجاد به اصطلاح متوقف نشده است “coronabonds” – یک ابزار وام های مشترک که به موجب آن کل اتحادیه اروپا بدهی یک کشور عضو را تحمل می کند.
همچنین در rt.com
صندوق های بازنشستگی ایالات متحده “زباله سمی خطرناک” است – گزارش Keizer RTآلمان ، قوی ترین عضو بلوک از نظر اقتصادی از این پیشنهاد خودداری کرد ، و این نشان می دهد که اعضای ثروتمند تری که می توانند بحران را بهتر بسازند ، از ایده ترقی برای فقیرتر شدن فاصله می گیرند. صدراعظم آنگلا مرکل با رد طرح پیشنهادی بدهی تلفیقی ، گفت که وجود دارد “بسیاری از راه های دیگر برای نشان دادن همبستگی” با همسایگان اروپایی

خبر مرتبط  شرکت های چینی در حالی که ترامپ فشار خود را افزایش می دهد ، ایالات متحده را رها کرده است - RT Business News

مفهوم ابزار وام گیرنده جداگانه برای حمایت از کشورهای رنج آور فقط نمونه دیگری از دولتهاست که بدهی بیشتری را اضافه می کنند و تلاش می کنند “خارج از بازار” با انتخاب برندگان در همان زمان ، که است “دو برابر-بد” ، کیزر گفت.

مالی اروپا است “نجات” توافق نامه پس از آن صورت می گیرد كه رئیس جمهور كمسیون اروپا ، اورسولا فون دره لیین ، هفته گذشته از عدم برخورد شدید ایتالیا عذرخواهی كرد “یک پاسخ مشترک اروپایی” ویروس قاره و اقتصاد فلج را ویران کرد. در واقع ، تصمیم بروکسل مبنی بر رها کردن کشورهایی مانند ایتالیا در کمال سوداگری ، این گمانه زنی ها را برانگیخته است که این بلوک ممکن است تلفات نهایی این بیماری همه گیر باشد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید