معاملات آتی سهام پس از درخواست ایالات متحده برای مکث واکسن جانسون و جانسون کوید به دلیل مشکلات بهداشتی فرو می رود – RT Business News

معاملات آتی سهام آمریکا صبح روز سه شنبه پس از آنکه مقامات بهداشتی فدرال ایالات متحده خواستار وقفه در انتشار واکسن کرونا ویروس جانسون و جانسون در میان نگرانی ها در مورد لخته شدن خون نادر شدند ، کاهش یافت.

قراردادهای داو جونز پس از انتشار این خبر 200 امتیاز فروخت. معاملات آتی S&P 500 با 0.3٪ کاهش به 4127 واحد رسید ، در حالیکه Nasdaq نیز 0.3٪ پایین تر بود. یک روز زودتر ، هر سه شاخص اصلی کمی زیر سطح رکورد به پایان رسید.

خبر مرتبط  جک ما پس از ثبت جریمه علی بابا در 1 روز بیش از 2 میلیارد دلار ثروتمندتر می شود - RT Business News

سهام م Dلفه Dow Johnson & Johnson نیز در معاملات قبل از بازار در روز سه شنبه تقریبا 3٪ فروبسته است.

“ما توصیه می کنیم به دلیل احتیاط فراوان ، در استفاده از این واکسن مکث کنید” سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) در یك پست توئیتری با اشاره به شش گفت “به شدت کمیاب” موارد مبتلایان به الف “نوع شدید لخته خون” بعد از واکسیناسیون بیش از 6.8 میلیون آمریکایی واکسن جانسون و جانسون را دریافت کرده اند و حتی بیشتر آنها در سطح بین المللی کار خود را انجام داده اند.

خبر مرتبط  اقتصاد هند پس از ضربه ویروس کرونا به زندگی دوباره زنده می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
FDA خواستار “مکث” واکسن جانسون و جانسون کوید پس از شش زن مبتلا به اختلال لخته خون و در نتیجه یک مرگ استآژانس های بهداشتی گفتند که آنها در حال بررسی اطلاعات بیش از شش مورد گزارش شده در ایالات متحده از لخته شدن خون شدید در افراد پس از دریافت واکسن هستند و مکث را توصیه کرده اند. “از طریق احتیاط فراوان ،” FDA اضافه کرد.

خبر مرتبط  اقتصاد چین "لوکوموتیو" برای بهسازی جهانی پس از همه گیر - اقتصاددان سوئیس - اخبار تجاری RT

جانسون و جانسون در بیانیه ای گفتند كه “هیچ رابطه علalی مشخصی وجود ندارد” بین لخته های خون و واکسن شناسایی شده است و افزود که در حال کار نزدیک با تنظیم کننده ها برای ارزیابی داده ها است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید