“معادن طلا در حال حاضر به معنای واقعی کلمه MINI های GOLD هستند” ، پیتر شیف به Boom Bust به RT می گوید – اخبار تجاری RT

ادعاهای بیکار در انبار انباشت در ایالات متحده ادامه داشته و در طی پنج هفته گذشته 26 میلیون نفر در صدر بوده است. دولت در تلاش است تا اقدامات محرک را بهبود بخشد ، زیرا این همه گیری همچنان به ویرانی اقتصاد جهانی می پردازد.

پیتر شیف ، مدیرعامل یورو اقیانوس آرام سرمایه ، بوم بوست به او پیوست ، که می گوید صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده سیاست جدید پولی شکست خورده خود را دو برابر می کند: “به منظور رونق بخشیدن به بازار ، فدرال رزرو سریعا از بین برد قدرت خرید دلار.”

به گفته شیف ، سرمایه گذاران “باید سهام طلا بخرید زیرا سهام طلا و طلا بزرگترین بهره بردار سیاست های پولی هستند.”

دلال بورس کهنه کار این موضوع را توضیح می دهد “فلزات گرانبها جایگزین پولی برای ارزهای فیاتی است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، به ویژه در ایالات متحده.”

https://www.youtube.com/watch؟v=M8rbo5gKfOg

خبر مرتبط  بانک های بزرگ می توانند در انتقال انرژی جهانی میلیاردها دلار از دست بدهند - RT Business News

او می گوید ، هنگامی که درآمد حاصل می شود ، سهام طلا از معدود شرکت هایی است که افزایش چشمگیر درآمدهای خود را نشان می دهد. در حقیقت ، آنها از کاهش قیمت انرژی بهره مند می شوند زیرا انرژی هنگام کار با معادن طلای یک هزینه کلیدی است. “

“معادن طلا در حال حاضر به معنای واقعی کلمه” معادن طلا “هستند و فکر می کنم سرمایه گذاران از پتانسیل ها چشم پوشی می کنند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  متخصص ارشد سفر به Boom Bust می گوید - دولت ها باید به جای وثیقه خطوط هوایی به مردم کمک کنند - RT Business News

پاسخی بگذارید