مشکل بوئینگ 737 MAX می تواند ماه آینده به سرویس خود برگردد – Ryanair – RT Business News

شرکت هواپیمایی رایانیر (Ryanair) روز جمعه اعلام کرد که انتظار دارد هواپیمای 737 MAX بوئینگ به محض ماه آینده به خدمات خود در ایالات متحده بازگردد ، این به هواپیمایی ارزان قیمت ایرلندی اجازه می دهد از اوایل سال 2021 هواپیماها را دریافت کند.

این اعلامیه در حالی صورت می گیرد که اداره هواپیمایی فدرال (FAA) روز سه شنبه پیش نویس گزارشی را در مورد روشهای آموزش تجدید نظر شده برای 737 MAX صادر کرد.

“اولین آنها (سفارشات) که امیدواریم در اوایل سال 2021 به آن برسیم” ادی ویلسون مدیر اجرایی شرکت اصلی هواپیمایی رایانیر به ایستگاه رادیویی Newstalk ایرلند گفت. “FAA پروازهای آزمایشی خود را هفته گذشته به پایان رساند و به نظر می رسد طی ماه آینده یا حدوداً در ایالات متحده دوباره به کار خود ادامه دهد. EASA ، آژانس اروپایی ، بسیار نزدیک کار می کند ، “ او اضافه کرد.

خبر مرتبط  صادرات نفت عربستان سعودی به 35 درصد کاهش یافته است - RT Business News

هواپیمای مسافربری سازنده هواپیمای آمریکایی که سابقاً پرفروش ترین است ، 737 MAX ، که اکنون ظاهراً با نام تجاری 737-8 تغییر نام یافته است ، پس از دو سانحه مرگبار با فاصله کمتر از شش ماه در اندونزی و اتیوپی منجر به کشته شدن 346 نفر ، بیش از یک سال از زمین گذشته است. در هر دو مورد ، نرم افزار جدید کنترل پرواز باعث شد که هواپیما اندکی پس از بلند شدن به حالت غیرمنتظره ای دماغ شود.

خبر مرتبط  وزارت دارایی می گوید: اقتصاد هند آماده است تا پایان سال به سطح قبل از همه گیری برسد
همچنین در rt.com
سخنگوی خلبان به بوم بوست می گوید: بوئینگ از راه های مختلفی خراب استاین حوادث دلخراش نگرانی های گسترده ای را درباره نقص فنی و کنترل کیفیت در بوئینگ و همچنین آموزش مناسب خلبانان برای پرواز با 737 MAX به وجود آورد. قانونگذاران آمریكایی كه سال گذشته در مورد این شركت تحقیق می كردند ، آن را به پنهان كردن اطلاعات مربوط به هواپیما از نظارت كنندگان در طی مراحل تأیید متهم كردند.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران که طلا را به عنوان "سنگ حیوان خانگی بی فایده" رها کردند ، اکنون آن را به عنوان دارایی در طول بحران کورو ویروس می بینند - Max Keizer - RT Business News

از آن زمان بوئینگ کتابچه های راهنمای پرواز خود را به روز کرده و چندین ویژگی از این مدل را اصلاح کرده است ، از جمله نرم افزار کنترل پرواز و سخت افزار مربوطه در کابین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید