مشتریان بوئینگ 150 مارک جت را در ماه مارس در بحران coronavirus و فریب 737 MAX لغو کردند – اخبار تجاری RT

تقاضای غوطه وری در سفرهای هوایی به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 منجر به لغو عظیم سفارشات جت توسط مشتریان بوئینگ شده است. این می افزاید: ادامه مبارزه هواپیمای ساز آمریکایی پس از بحران MAX 737.

این شرکت اعلام کرد که 150 سفارش برای 737 فروند جت MAX در ماه مارس لغو شده است که بیشترین میزان در طی یک دهه است. خط هوایی برزیل Gol 34 سفارش هواپیماهای باریک را لغو کرد ، در حالی که اجاره شرکت Avolon برای 75 مورد از آنها اجاره نامه صادر کرد. Boeing همچنین 41 سفارش لغو شده برای جت را در ماه فوریه گزارش داده بود.

“ما با مشتریان خود ، که بسیاری از آنها با فشارهای مالی قابل توجهی روبرو هستند ، همکاری می کنیم تا برنامه های ناوگان خود را بررسی کرده و در صورت لزوم تعدیل کنیم.” سازنده در بیانیه ای گفت

خبر مرتبط  خاموش شدن ویروس کرونا ویروس تقریباً یک چهارم اقتصاد هند را از بین می برد و بدترین انقباض را تجربه کرده است - RT Business News
همچنین در rt.com
ایرباس با تحویل رکاب جت ، بوئینگ را خرد می کندهمه گیر کروناویروس زیر زمینی از 737 MAX را برای بیش از یک سال دنبال می کند پس از کشته شدن 346 نفر در دو تصادف کمتر از شش ماه از هم جدا شده است. بوئینگ در تلاش است تا برای سیستم ایمنی مقصر این تصادفات ، راه حلی را پیدا کند.

به گفته تحلیلگر هوافضا برای گروه Teal ، ریچارد ابولافیا ، تعداد زیادی سفارشات لغو شده تعجب آور نبود. وی گفت که بحران فعلی برای بوئینگ بسیار جدی تر از مشکلات قبلی خود در مورد تصویب مجدد پرواز 737 MAX برای پرواز مجدد است.

خبر مرتبط  خط لوله تحریم تحریم ایران فقط چند ماه از اتمام آن گذشته است - RT Business News

“حتی این اعداد ناخوشایند نوعی بی معنی هستند زیرا واقعیت بسیار بدتر است” ابولافیا به سی ان ان گفت ، و افزود که بوئینگ هنوز هم هزاران جت که هنوز ساخته نشده است ، از پس تعداد سفارشات است. این تحلیلگر خاطرنشان کرد: خطرات بزرگتر این است که خطوط هوایی ممکن است تحویل بسیاری از این جت ها را تا زمانی که بازار سفر بهبود نیابد ، که احتمالاً سالها طول خواهد کشید ، متوقف کند.
همچنین در rt.com
بوئینگ با سفارشات ZERO در ژانویه در تمام مدت زمان کم قرار داردطبق اعلام سرویس ردیابی Circium ، اکنون نزدیک به 14000 هواپیمای جت وجود دارد که توسط خطوط هوایی در سراسر جهان پارک شده و 63 درصد ناوگان جهانی را نشان می دهد. بوئینگ ، که در آغاز سال 161000 کارمند داشت ، عملیات را در کارخانه کارولینای جنوبی که 787 هواپیما با بدن گسترده دارد ، به حالت تعلیق درآورد.

خبر مرتبط  خط لوله انتقال گاز Nord Nord Stream 2 به اروپا به زودی به اتمام می رسد - لاوروف - RT Business News

هفته گذشته رسانه ها گزارش دادند كه بوئینگ می تواند نیروی كار خود را حدود 10 درصد كاهش دهد زیرا همه گیر Covid-19 همچنان به صنعت جهانی هواپیمایی ادامه می دهد. بنا به گزارش ، این شرکت می تواند بازنشستگی زودرس و همچنین اخراج داوطلبانه را به کارگران خود پیشنهاد دهد. این طرح همچنین می تواند شامل خرید باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید