مشاغل آلمانی ترس دارند محدودیت های Covid-19 ممکن است برای یک سال دیگر پیش برود – RT Business News

شرکت های نظرسنجی شده توسط یک اندیشکده آلمانی ، موسسه Ifo ، درد اقتصادی طولانی را از شیوع تاج ویروس پیش بینی می کنند ، در حالی که برخی از شرکت ها انتظار دارند که محدودیت های زندگی عمومی بیش از یک سال ادامه یابد.

داده های نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه نشان می دهد که مشاغل انتظار دارند اقدامات مربوط به همه گیر به طور متوسط ​​8.5 ماه دیگر باقی بماند. با این حال ، افرادی که در بخش اوقات فراغت مشغول به کار هستند ، که در اثر انسداد همه گیر بسیار سخت گیر افتاده اند ، بدبین ترین پیش بینی را دارند و انتظار دارند که این محدودیت ها تا 13 ماه دیگر ادامه داشته باشد.

خبر مرتبط  جریان نفت خام از عربستان سعودی به آمریکا به صفر رسیده است - RT Business News
همچنین در rt.com
بیماری همه گیر کروناویروس باعث انقباض عظیمی در اقتصاد منطقه یورو می شودشرکت ها در مشاغل مرتبط با هنر و همچنین همسالان خود در رستوران ها و پذیرایی انتظار ندارند که این اقدامات به مدت 11 ماه برداشته شود ، با چشم انداز تقریباً مطابق انتظارات تولید کنندگان چرم و کفش.

در حالی که برخی از شرکت ها خوش بین تر هستند ، هیچ یک از آنها پیش بینی محدودیت ها برای نیم سال دیگر را ندارند. به عنوان مثال ، انتظارات تولید کنندگان نوشیدنی در مدت زمان بیش از 6.4 ماه کوتاه ترین است ، و پس از آن شرکت های پستی و پیک در 6.6 ماه.

خبر مرتبط  رئیس جمهور چین از کشورهای BRICS برای توسعه مشترک واکسن Covid-19 برای بازگرداندن اقتصاد تمجید می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
هزینه قفل شدن: تولید صنعتی آلمان رکورد نزولی داردآلمان در اواخر ماه مارس به بن بست رسید و محدودیت های شدید همه گیر ، فعالیت های اقتصادی را متوقف کرد. اندکی پس از آنکه کشور در ماه مه با احتیاط اقدامات خود را انجام داد ، اقتصاد شروع به پرشکشی کرد. با این حال ، اخیراً مقامات بهداشتی درباره افزایش عفونت های جدید روزانه هشدار داده اند و از ترس موج دوم ویروس هراس دارند.

خبر مرتبط  کشورهای BRICS + برای جلوگیری از ملوانان دلار و مست در مطبوعات ، سیستم های مالی خود را دارند - George Galloway - RT Business News

شیوع coronavirus باعث افزایش رکورد در تولید ناخالص داخلی در اکثر کشورهای اتحادیه اروپا شده است. بزرگترین اقتصاد اروپا ، آلمان ، از عواقب اقتصادی این بیماری رها نشد و در سه ماهه دوم 10.1 درصد کاهش یافت – بدترین سقوط از زمان محاسبات تولید ناخالص داخلی در سال 1970 بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید