مسک با فروش شلوارک کوتاه ساتن قرمز – تسلا فروشندگان کوتاه مدت تسلا را مسخره می کند – RT Business News

وب سایت تسلا به طور خلاصه این هفته به دلیل سقوط مدیر عامل شرکت الون مسک ، فروش شلوارک های ساتن قرمز را آغاز کرد ، و سرمایه گذاران را که شرط می بندند در مقابل خودروسازان برقی قرار بگیرند ، راه اندازی شد.

پوشاک با نسخه محدود ، که در دسترس است “فقط 69.420 دلار ،” درست چند ساعت پس از اعلام مشک در اواخر یکشنبه در توییتر از سهام خارج شد. علاوه بر آرم تسلا در قسمت جلویی ، شلوارک شیب دار ‘S3XY’ در پشت نوشته شده است ، اشاره ای به خودروهای مدل S ، Model 3 ، Model X و Tesla مدل T.

برچسب قیمت عجیب و غریب می تواند به قیمت سهام 420 دلاری اشاره کند که موسک بدنام اعلام کرد که بودجه خود را برای خصوصی سازی تسلا در سال 2018 تأمین کرده است. در آن زمان ، سهام تسلا حدود 300 دلار برای هر سهم ارزش داشت. در پی این اقدام ، کارآفرین فناوری توسط کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایت شد و باعث شد که سهام تسلا رکود کند.

خبر مرتبط  سقوط روغن Covid-19 دوران نقاهت متفاوت است ، اما بازیابی V شکل بعید است - RT Business News

از آن زمان ، با این حال ، عملکرد ماشین ساز باعث شده بسیاری از خرس های تسلا سر خود را خراش دهند. از ابتدای سال گذشته ، سهام بیش از شش برابر از حدود 230 دلار در هر سهم به بالاترین زمان همه روزه دو هزار و 371 دلار در روز دوشنبه رسیده است. این تجمع اخیر اندکی پس از به روزرسانی صعودی آنالیز JMP Securities Joe Osha انجام شد که قیمت هدف خود را به بالاترین سطح وال استریت با قیمت 1500 دلار افزایش داد و پیش بینی کرد که این شرکت تا سال 2025 100 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

خبر مرتبط  عهد پنتاگون برای استفاده از هوش مصنوعی برای خوب این است که "بسیار مشکوک است و نباید باور کرد" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
تسلا می تواند امسال یک باتری میلیون مایل راه اندازی کندمشک غالباً از فروشندگان کوتاه استفاده کرده است – سرمایه گذارانی که وام می گیرند و سپس سهام می فروشند ، شرط می بندند که قیمت سقوط خواهد کرد و به آنها اجازه می دهد تا سهام کمتری را خریداری کنند. رئیس تسلا در چندین نوبت گفته است که این عمل باید غیرقانونی باشد. در سال 2018 ، وی جعبه ای از شورت های کوتاه را به مدیر صندوق پرچین ، دیوید آینهورن ، منتقد صوتی تسلا ارسال کرد و پیشنهاد داد سال گذشته بیشتر او را ارسال کند.

خبر مرتبط  اوپک با بدتر شدن چشم انداز نفت دچار مشکل می شود - اخبار تجاری RT

هفته گذشته ، زمانی که میلیاردر ایده فروش را فرو برد “شورت های شگفت انگیز در ساتن قرمز روشن و درخشان با تزئینات طلا” ، او قول داد که تعدادی را به آنجا بفرستد “کمیسیون غنی سازی شورتلر ،” مراجعه به SEC ، “آنها را در این اوقات دشوار آسایش دهید.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید