مسکو و ریاض “بسیار نزدیک” به معامله نفتی – صندوق ثروت مستقل روسیه – اخبار تجاری RT

کریل دمیتریف ، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) گفت: روسیه ، عربستان سعودی ، ایالات متحده و سایر کشورها باید ثبات را در بازارها به ارمغان آورند ، زیرا جهان با “احتمالاً بزرگترین رکود اقتصادی تا کنون” روبرو است.

وی به CNBC گفت که مسکو و ریاض بسیار نزدیک به توافق در مورد کاهش تولید نفت هستند.“من فکر می کنم کل بازار می فهمد که این معامله مهم است و ثبات زیادی را ایجاد می کند ، بنابراین ثبات بسیار مهمی به بازار است و ما بسیار نزدیک هستیم.” دمیتریف گفت.

خبر مرتبط  قیمت نفت در شرایط ترس مجدداً سقوط می کند - تأسیسات ذخیره سازی فضا را از بین می برد - RT Business News

انتظار می رود سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و شرکای غیر عضو در مورد کاهش تولید نفت از طریق کنفرانس ویدئویی روز دوشنبه بحث کنند ، اما آنها جلسه اضطراری خود را تا پنجشنبه به تأخیر انداختند. “خوب واقعاً نگاه کنید ، یک پیام بسیار مثبت ، فکر می کنم آنها بسیار ، بسیار نزدیک هستند” دمیتریف وقتی در مورد احتمال چنین جلسه‌ای در پایان این هفته سؤال شد ، گفت.
همچنین در rt.com
اگر سعودی ها و روسیه نتوانند به توافق کاهش تولید برسند ، نفت پس از تاخیر در جلسه اوپک + 6 درصد سقوط می کند.خبر مرتبط  هند با 19 دلار در هر بشکه در صدر ذخایر استراتژیک نفت خود قرار گرفت - RT Business News

وی همچنین به اظهارات ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اشاره کرد ، که هفته گذشته پیشنهاد کاهش تولید ترکیبی 10 میلیون بشکه در روز را داد. “[Putin] صحبت کرد که چقدر این قرارداد نفت مهم است ، بنابراین روسیه متعهد است ، “ دمیتریف گفت.

رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور دونالد ترامپ با بیان عدم تمایل به مشارکت در تلاش مشترک برای تثبیت بازار با قطع تولید نفت آمریکا ، تهدید دیگری را برای اعمال “تعرفه های بسیار اساسی” در مورد واردات نفت اگر قیمت نفت خام همانگونه باشد که هست.

خبر مرتبط  اوپک با بدتر شدن چشم انداز نفت دچار مشکل می شود - اخبار تجاری RT

بیشتر بخوانید: تولید نفت خام جهانی باید 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، روسیه آماده همکاری با ایالات متحده در بازارهای نفت است – پوتین

قیمت نفت در روز دوشنبه پس از تاخیر در مذاکرات اوپک + کاهش یافت ، و معیار بین المللی Brent با 0.9 درصد کاهش از ساعت 8 صبح به وقت گرینویچ به 33.79 دلار در هر بشکه رسید. WTI با 1.4 درصد کاهش به زیر 28 دلار در هر بشکه رسید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید