مسکو در بین 20 شهر برتر برتر در اروپا – RT Business News

با توجه به رتبه بندی شهرهای Tech of the Future ، پایتخت روسیه آن را به لیستی از 20 شهر برتر اروپا با امیدبخش ترین چشم انداز سرمایه گذاری های مبتدی ، فناوری و نوآوری تبدیل کرده است.

این لیست ، که برای اولین بار توسط مجله fDi Intelligence و همراه با وب سایت نوآوری فناوری The Next Web (TNW) گردآوری شده است ، 76 شهر را در اختیار شما قرار داده است تا دریابید کدام یک از بهترین ها برای توسعه فناوری هستند.

خبر مرتبط  گزارش Keizer RT به دنبال مارپیچ نزولی ایالات متحده است که ناشی از عدم چاپ بدهی است - RT Business News

لندن موفق به کسب صورتحساب برتر ، به دنبال آن پاریس و دوبلین شد ، و همه اینها چشم انداز قانع کننده ای برای مبتکران و مبتدیان ارائه دادند. آمستردام و برلین پنج تیم برتر را کامل کردند.
همچنین در rt.com
شرکت های تحقیقاتی ادعا می کنند که غول های فناوری ایالات متحده هنوز با شرکت های چینی که در لیست سیاه قرار دارند تجارت می کنندبه غیر از کسب مقام هجدهم در رده بندی کلی ، مسکو همچنین در یکی از این دسته ها ، رتبه 10 شهر برتر را به خود اختصاص داد ، که شهرهایی را با بهترین محیط های نوپا رتبه بندی کرد. به گفته الکسی فارسین ، رئیس اداره کارآفرینی و نوآوری مسکو ، سرمایه روسیه طیف گسترده ای از فرصت ها را برای شرکت های نوپا فراهم می کند. به عنوان مثال ، دولت محلی اخیراً پروژه ای به نام “Accelerator Moscow” راه‌اندازی کرده است که به شرکتهای جدید امکان همکاری با شرکتهای بزرگتر و سرمایه گذاری بیشتر برای مقیاس کسب و کارشان را می دهد.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا کاوش ضد انحصار را در مورد معامله Fitbit Google با موضوع حفظ حریم خصوصی راه اندازی کرده است - RT Business News

در ماه مه ، پایتخت روسیه در رده بندی اکوسیستم استارتاپ جهانی از 1000 شهر تکمیل شده توسط StartupBlink به مقام نهم صعود کرد. محققان خاطرنشان كردند كه اين شهر از پتانسيل عظيمي براي تحقيق و توسعه در AI و Big Data برخوردار است ، و آن را آنرا صدا مي زنند “مرکز خلاقیت در اروپا”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  روسیه صادرات غلات را به مدت 2 ماه به حالت تعلیق درآورد تا از بحران قیمت داخلی در اثر بحران جهانی کروناویروس جلوگیری کند - RT Business News