مسکو انتظار دارد تولید کنندگان خارج از اوپک + تولید نفت را به میزان 5 میلیون BPD کاهش دهند – وزیر انرژی – RT Business News

الکساندر نواک ، وزیر انرژی روسیه گفت ، در بالای توافق اوپک + که شاهد کاهش 10 میلیون بشکه در روز تولید نفت است ، انتظار می رود تولید کنندگان خارج از این گروه حداقل 5 میلیون دلار دیگر را کاهش دهند.

ما معتقدیم که علاوه بر 10 میلیون بشکه [cut]، که توسط اوپک + به عمل آمد ، 5 میلیون بشکه دیگر از تولید کنندگان نفت خارج از اوپک + وجود خواهد داشت ، ” نواک گفت جمعه ، در حالی که با تلویزیون روسیه صحبت می کرد.

به عنوان مثال ، کانادا آماده بود تا تولید خود را با حدود 1 میلیون بشکه در روز کاهش دهد. وزیر هیچ تخمینی در مورد میزان کمک ایالات متحده یا دیگران در کاهش تولید ارائه نداد.

در همین حال ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا اعلام كرد كه واشنگتن برای ایجاد تفاوت در مکزیک ، تولید خود را با 250 هزار بشکه در روز دیگر کاهش می دهد ، که فقط موافقت کرده است تولید خود را 100000 بشکه در روز کاهش دهد و نه 400000 مورد درخواست اوپک +.

خبر مرتبط  آلمان از زمان بحران مالی جهانی در رکود اقتصادی قرار دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
ایالات متحده برای کاهش تولید مکزیک به “مکاش” برای مکزیک – ترامپبه گزارش چند رسانه ای ، گروه موسوم به اوپک + متشکل از اعضای کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و چندین کشور غیر کارتل از جمله روسیه ، بطور آزمایشی پس از بحث و گفتگوهای طولانی ، به توافق رسیده اند تا در مورد توافقنامه خروجی جدید پس از بحث های طولانی مدت به توافق برسند. کاهش تولید با هدف تقویت قیمت نفتی که ماه گذشته توسط عربستان سعودی به سقوط آزاد سقوط کرده بود ، ادامه می یابد و تا مه 2022 ادامه خواهد داشت.

خبر مرتبط  ذخیره سازی نفت ایالات متحده ممکن است جایی برای "چند صد میلیون بشکه" داشته باشد - RT Business News

مشاوره های بیشتر اوپک + برای روز شنبه ، زمانی که توافق نهایی ممکن است رسما اعلام شود ، برنامه ریزی شده است.
همچنین در rt.com
جدید اوپک + یک توسعه مثبت را به خطر می اندازد که از هرج و مرج بازار جلوگیری می کند – کرملینوزیر انرژی روسیه افزود: در صورت لزوم ، اوپك + ممكن است اقدامات لازم را برای تثبیت بازار آشفته و اشباع نشده نفت انجام دهد ، در حالی كه مدت توافق می تواند به راحتی كاهش یابد.

ما می توانیم در صورت لزوم این دوره را طولانی کنیم. در صورت تثبیت سریعتر وضعیت بازار ، ممکن است تصمیم بگیریم زودتر به تلاش های بازسازی بازار پایان دهیم. “ نواك گفت.

خبر مرتبط  با افزایش بحران ، کشورهای عضو اوپک با کاهش اعتبار روبرو می شوند - اخبار بازرگانی RT

جنگ با قیمت سعودی که ظاهراً روسیه را هدف قرار داده بود اما به طور كلی ویرانگر بخش شیل ایالات متحده بود ، به زودی توسط همه گیر كرونا ویران شد. با کاهش چشمگیر سفر با اقدامات قفل ، تقاضای جهانی کاهش یافت و بیشتر به تولید بیش از حد کمک کرد و مشکلات بیشتری را برای تولیدکنندگان نفت خام ایجاد کرد زیرا کمبود ذخیره سازی در حال افزایش است.
همچنین در rt.com
کاهش تولید روسیه و اوپک ممکن است برای نجات بازار نفت کافی نباشدمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید