مرگ نفت ایالات متحده – RT Business News

صنعت نفت آمریكا با فروپاشی بی سابقه ای روبرو است ، و از آنجا كه اقتصاد جهانی با بدترین ركود خود از دهه 1930 روبرو است ، این صنعت به احتمال زیاد دیگر نمی تواند دوباره به سطح پیش از سقوط برسد.

این بازی برای اکثر صنعت نفت ایالات متحده بازی است. قیمت ها خراب شده اند و ذخیره سازی تقریباً کامل است. تنها گزینه برای بسیاری از تولید کنندگان بسته شدن چاه های آنهاست. این یعنی بدون درآمد. بیشتر آنها بدهی قابل توجهی دارند بنابراین ورشکستگی بعدی است.

پگی نونان در او نوشت ستون اخیراً که وی گفت: “این یک سطح هرگز از قبل دیده نشده از فاجعه اقتصادی ملی است. تاریخ از این بزرگتر نمی شود. “ این نمای سطحی است.

Coronavirus همه چیز را تغییر داده است. هر چه دوام بیشتری داشته باشد ، آینده مانند گذشته کمتر خواهد شد.

اکثر مردم ، سیاست گذاران و اقتصاددانان نابینای انرژی هستند و بنابراین ، نمی توانند وزن و یا عواقب آنچه اتفاق می افتد را کاملاً درک کنند.

انرژی اقتصاد است و نفت مهمترین و پربارترین بخش انرژی است. مصرف نفت آمریكا از سال 1971 در زمانی كه تولید فقط در حدود 78 درصد از آنچه در سال 2019 بود ، در پایین ترین سطح خود قرار دارد. با افزایش نفت ، اقتصاد نیز پایین می رود.

صنعت نفت و اقتصاد قدیمی از بین رفته است. ترکیب انرژی که زیربنای اقتصاد است اکنون متفاوت خواهد بود. احتمالاً تولید و قیمت نفت در اواخر سال 2018 به دست نیامده است. منابع تجدیدپذیر در کنار تلاش برای کاهش تغییرات آب و هوا عقب می افتند.

واقعاً بد است

تقاضای جهانی مایعات جهانی 2020 ممکن است به طور متوسط ​​20 مایل در ساعت در روز کمتر از سال 2019 باشد (شکل 1). این تخمین واقعاً یک آزمایش فکری است زیرا نمی توان دانست که چه میزان عرضه و تقاضا در حال حاضر بسیار کمتر در سه ماهه بعدی یا بعد از آن است. این زمان شار غیرقابل تصور و عدم اطمینان است زیرا هیچ کس نمی داند فعالیت اقتصادی چه مدت دچار افسردگی خواهد شد ، چه مدت طول می کشد تا بهبود یابد یا بهبود یابد.

تخمین در شکل 1 از اکثر پیش بینی ها به دو روش مهم متفاوت است. اول ، من معتقدم که عرضه خیلی سریعتر از بسیاری از منابع دیگر کاهش می یابد. دلیل این است که به زودی ذخیره سازی کامل خواهد شد و خاموش شدن در تولید تنها گزینه برای بسیاری از تولید کنندگان خواهد بود.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی از زمان جنگ جهانی دوم با شدیدترین بحران روبرو است - وزیر امور خارجه ژاپن - RT Business News

شکل 1.

دوم ، من شک دارم که علیرغم بازگشایی دوباره مشاغل در دوم ، بهبود تقاضا در سه ماهه سوم رخ خواهد داد. دلیل این امر این است که ما در رکود جهانی قرار داریم. بیکاری همچنان بالا خواهد ماند و مصرف کنندگان از عدم درآمد در ماه های قرنطینه آسیب می بینند. حقیقت این است که من شک دارم که تقاضا همیشه بهبود می یابد.

اقتصادها به آرامی دوباره شروع می شوند. یک قیاس مفید در چراغ راهنمایی در پشت 25 اتومبیل متوقف است. قبل از شروع حرکت اتومبیل ، چراغ از سبز به قرمز تغییر خواهد کرد. ممکن است قبل از رسیدن به طرف دیگر تقاطع ، چندین تغییر نور انجام شود.

مصرف ایالات متحده از حدود 20 درصد در روز در ماه ژانویه به 14 مایل در روز در ماه آوریل حدود 30 درصد کاهش یافته است. میزان مصرف پالایشگاه در حال حاضر 25 درصد نسبت به سه ماهه اول سال کاهش یافته و با کاهش مصرف بیشتر خواهد شد. پالایشگاه ها بسته می شوند.

بیشتر پالایشگاه های ایالات متحده به نفت خام متوسط ​​و سنگین احتیاج دارند که باید وارد شود. معدود روغن درجه آمریکا می تواند برای تولید دیزل بدون مخلوط کردن آنها با روغن وارداتی استفاده شود. این بدان دلیل است که آنها بسیار سبک و حاوی ترکیبات آلی برای ساخت دیزل هستند. با طراحی مجدد پالایشگاه ها این تغییر نخواهد کرد.

سیستم استخراج ، حمل و نقل و توزیع منابع طبیعی جهان به دیزل متکی است. با نزدیکتر شدن پالایشگاه ها و دیزل کمتری ، میزان استخراج منابع طبیعی کمتر ، تولید کمتر و خرید کالا کمتر خواهد بود.

دیزل بدون تولید بنزین اولیه نمی تواند تولید شود. ایالات متحده از اواخر سال 2014 مازاد بنزین داشته و مازاد فعلی در 5 سال بالاترین است (شکل 2).

شکل 2.

تقاضای دیزل به دلیل نقش اساسی در حمل و نقل سنگین ، از تقاضای بنزین کمتر الاستیک است. اگر بنزین کامل تولید شود ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا آن سوخته خواهد شد؟

کسانی که فرصتی برای انرژی تجدید پذیر در نابودی نفت می بینند ، باید دوباره فکر کنند. ساخت پانل های خورشیدی ، توربین های بادی و اتومبیل های برقی به استخراج و توزیع محصولات نهایی به دیزل بستگی دارد. جهانی در رکود اقتصادی به طور ارزان به ارزان ترین و پربارترین سوخت ها تبدیل خواهد شد. روغن برای مدت طولانی ارزان و فراوان خواهد بود. برای تغییرات گسترده تجهیزات مورد نیاز منابع تجدید پذیر نیاز به پول و اشتهای کمی وجود خواهد داشت. تغییر اقلیم در آگاهی افرادی که برای زنده ماندن تلاش می کنند زیاد نخواهد بود.

خبر مرتبط  روسیه اکنون بیش از 96٪ از بدهی های ایالات متحده را رها کرده است - RT Business News

شکل 3 آزمایش فکر دیگری است که در آن از شمارش و خروجی دکل روغن محکم استفاده می کنم تا سطح پیش بینی تولید ایالات متحده را تخمین بزنم. مسیر عادی تخمینی از چگونگی کاهش تولید ممکن است زیرا سکوها از عدم سرمایه گذاری سکون می شوند. این نشان می دهد که تولید نفت تنگ ممکن است در حدود 50 درصد از 7 به 3.5 مایل در ساعت در روز تا ژوئیه 2021 کاهش یابد.

شکل 3

مسیر تعطیل نشان می دهد که تولید نفت تنگ ممکن است تا ژوئن سال جاری زیر 3 مایل در روز کاهش یابد. از آنجا که نفت تنگ حدود 55 درصد از تولید ایالات متحده را تشکیل می دهد ، می توان کل تولید نفت خام و میعانات را از 12 مگابایت در روز به 5/5 مایل در روز در روز کاهش داد. این تخمین بسیار پرخاشگرتر از پیش بینی EIA است زیرا EIA سرعت خاموش شدن در تولید را با سطح ذخیره سازی کامل مدل نکرده است.

انرژی اقتصاد است

تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) متناسب با مصرف نفت است (شکل 4). این به این دلیل است که نفت اقتصاد است. هر جنبه ای از تولید و استفاده از کالاها و خدمات نیاز به سوزاندن انرژی فسیلی دارد. تقریباً 4.5 سال کار انسان در هر بشکه نفت وجود دارد (N. J. Hagens ، ارتباطات شخصی و طبل نفت). هیچ منبع انرژی دیگری به آن سطح از چگالی انرژی نزدیک نمی شود.

شکل 4

کسانی که معتقدند جهان بر روی منابع کم چگالی انرژی مانند باد و خورشیدی عمل می کند ، باید کتابهای قدیمی فیزیک خود را مرور کنند. شما نمی توانید 4.5 سال کار از نور خورشید یا باد را در فضای 5.6 فوت مکعب بشکه نفت قرار دهید.

هفده سرمایه گذاری تحلیلگران اخیراً تخمین زده است که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به طور متوسط ​​30-35 درصد در سال 2020 (شکل 5) در محدوده 9-50 درصد منعقد خواهد کرد. همبستگی نشان داده شده در شکل 4 نشان می دهد که براساس کاهش تخمین زده شده در میزان مصرف روغن ایالات متحده ، حدود 20-25 درصد کاهش می یابد. هر ارزشی در این طیف فاجعه بار است.

خبر مرتبط  ایالات متحده سرمایه گذاران در پروژه های انرژی روسیه را تهدید می کند - RT Business News

شکل 5

اقتصاددان لارنس سامرز هشدار داده است كه سیستم مالی آمریكا به دلیل پیش فرضهای آبشاری ممكن است از بین برود. تقریباً 25 درصد رانندگان آمریکایی به صاحبخانه های خود پرداخت نمی کنند و 23 درصد آمریکایی ها این کار را نمی کردند پرداخت وام در ماه آوریل. وقتی مردم طلبکاران خود را پرداخت نمی کنند ، طلبکاران به نوبه خود نمی توانند طلبکاران خود را پرداخت کنند. برای مقایسه ، نرخ پیش فرض 28 درصد وام به سقوط مالی سال 2008 کمک کرده است.

جوزف استیگلیتز اخیراً توضیح داده است که بیماری همه گیر فعلی به مراتب بیشتر از کشورهای توسعه یافته تأثیر می گذارد. این ممکن است به مشکلات مهاجرت گسترده منجر شود که می تواند جابجایی های شش سال گذشته از آفریقا و خاورمیانه را جبران کند.

Slouching به سمت بیت لحم

بسیاری احتمالاً تحلیل من را بسیار بدبینانه می یابند. بازارهای نفت خام اینطور نیست. قیمت های آتی منفی WTI در هفته گذشته نمی توانست سیگنال قوی تری برای تولیدکنندگان برای متوقف کردن و ناامیدی ارسال کند.

قبل از پایان سال ، بخش های بزرگی از صنعت نفت ایالات متحده باید ملی شوند. قیمت روغن برای توجیه هزینه استخراج حتی اگر امکان ذخیره سازی وجود داشته باشد ، خیلی پایین است. با این حال ، ارزش هر بشکه نفت 4/5 سال کار بشر است و در صورت جلوگیری از سقوط اقتصاد ایالات متحده یا جلوگیری از ریزش آن ، غیرقابل اجتناب است ، چند برابر بهره وری ضروری خواهد بود.

ایالات متحده درگیر عمل احمقانه ای بوده است تخلیه آمریکا اول از آغاز تولید نفت شدید یک دهه پیش. تا حدی ارزش داشت که روغن داخلی جایگزین روغن سبک وارداتی شود اما صادرات بیشتر گنگ بود. این درست است به خصوص اکنون که روغن شخص دیگری برای سالها ارزان خواهد بود.

چند لحظه وجود ندارد که ما واقعاً بگوییم اکنون همه چیز متفاوت است. این یکی از همان لحظه ها است. ما نمی دانیم آینده ممکن است چه وحشتناک ایجاد کند ، چه جانوری زبر است به سمت بیت لحم حرکت می کند به دنیا آمدن

بازی برای نفت تمام شده است. ما باید همه توجه خود را صرفه جویی در اقتصاد کنیم.

امیدوارم یاد بگیریم آنچه را که اتفاق می افتد به عنوان فرصتی برای ساده سازی و یاد بگیریم که راضی باشیم و بیش از آنچه نیاز داریم راضی باشیم. بعید نیست که انتخاب زیادی داشته باشیم.

توسط هنر برمن برای Oilprice.com

پاسخی بگذارید