مدیر عامل شرکت Pfizer روزی که تحسین 90٪ اثر واکسن Covid-19 را تحسین کرده و تجارت داخلی را انکار می کند ، 5.6 میلیون دلار سهام با افزایش رکورد به فروش می رساند

مدیرعامل آلبرت بورلا در روزی که قیمت سهام آن پس از گزارش مطلوب درباره اثر بخشی واکسن Covid-19 به بالاترین حد رسید ، 60 درصد سهام خود را در داروساز Pfizer فروخت – اما این شرکت اصرار دارد که فروش فوق العاده بوده است.

Pfizer روز دوشنبه از فروش مدیر عامل شرکت خود در فروش 132،508 سهام با ارزش تقریباً اوج دفاع کرد و روز چهارشنبه در بیانیه ای ادعا کرد که در ماه اوت به عنوان “بخشی از برنامه ریزی مالی شخصی دکتر بورلا“مطابق با یک برنامه از پیش تعیین شده اجازه می دهد”سهامداران عمده و خودیهای شرکتهای دارای بورس برای معامله از پیش تعیین شدهاز دست رفته تعداد سهام در یک زمان از پیش تعیین شده.
همچنین در rt.com
“روز عالی برای علم و بشریت”: Pfizer می گوید واکسن Covid-19 بیش از 90٪ در آزمایشات نهایی موثر استاین سهام با قیمت 41.94 دلار در هر سهم ، نزدیک به اوج ارزش آن در روز دوشنبه فروخته شد و بورلا را با 6.6 میلیون دلار خالص بدست آورد. قیمت سهام به 41.99 دلار افزایش می یابد ، که طبق گزارش روز دوشنبه موثر بودن واکسن Pfizer در برابر ویروس کرونا ، قبل از کاهش قیمت – از زمان معاملات روز چهارشنبه ، 38.50 دلار است.

بورلا یا تنها مدیر Pfizer نیست که به طور مشکوک اخبار واکسن را دریافت می کند. معاون اجرایی و مدیر ارشد امور شرکت های بزرگ سالی سوسمن 1.8 میلیون دلار از فروش 43000 سهام این شرکت درآمد کسب کرد.

خبر مرتبط  روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به هم می آیند - RT Business News

ادعای این شرکت مبنی بر اینکه فروش بورلا از قبل تنظیم شده است ، احتمالاً به تئوری های توطئه دامن می زند که فایزر هفته گذشته به منظور انتشار اخبار مثبت ، عمداً منتظر آنها بود. پسر رئیس جمهور دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ جونیور ، با تمسخر توییت کرد که زمان این کار “شگفت انگیز“پس از اینکه این شرکت نتایج را روز دوشنبه رونمایی کرد ،هیچ چیز شرورانه ای در مورد زمان این اتفاق نیست؟
همچنین در rt.com
روسیه می گوید واکسن Sputnik V به همان اندازه موثر است که فرمول Covid-19 تازه رونمایی شده Pfizer غول داروسازی ایالات متحده ارائه می دهدبا داشتن اقلیت قابل توجهی از آمریکایی ها که واکسن متصل به دولت ترامپ را کاملاً نادیده می گیرند ، فایزر تلاش کرده تا از فشار دولت برای تولید عکس Covid-19 ، Operation Warp Speed ​​فاصله بگیرد. کاترین یانسن ، رئیس تحقیق و توسعه واکسن Pfizer روز یکشنبه ادعا کرد که “ما هرگز بخشی از Warp Speed ​​نبودیم، “انکار اینکه شرکت هرگونه پول از دولت ایالات متحده گرفته است”یا از کسی“اما این شرکت 1.95 میلیارد دلار از دولت ایالات متحده در ماه ژوئیه دریافت کرد ، که با هر برآورد مبلغ قابل توجهی است و تصور اینکه مدیران این شرکت فراموش کنند سخت است.

خبر مرتبط  افزایش فروش صادرات ، فعالیت تولیدی چین را به بالاترین رقم 10 ساله رسانده است - RT Business News

بورلا به سختی اولین مدیرعامل بیگ فارما خواهد بود که اخبار مطلوبی را درباره واکسن پایان دهنده همه گیری دریافت می کند. چندین مدیر اجرایی در رقیب Moderna پس از اعلام نتایج مثبت از آزمایشات بالینی فاز I واکسن کرونا ویروس خود ، در مجموع 90 میلیون دلار موجودی انداختند که قیمت سهام 30 درصد به بالاترین میزان رسیده است. نگاه دقیق به این نتایج بسیاری از اشتیاق را از بین برد ، اما نه قبل از این که مدیر مالی لورنس کیم و مدیر ارشد پزشکی Tal Zaks پول نقد کنند. مدیر عامل شرکت Moderna ، استفان بانکل و رئیس جمهور ، استفان هوگ نیز مقادیر زیادی سهام را تخلیه کرده اند و همین امر باعث شده است که برخی خواستار سهامداری شوند. تحقیقات معاملات داخلی Moderna نیز با ادعای پیش فروش فروش سهام از مدیران خود دفاع کرد.
همچنین در rt.com
ایمنی ، اثربخشی ، شفافیت: آنچه هنوز درباره واکسن Pfizer نمی دانیمچنین کاوشگری می تواند مجدداً متوجه گریه رئیس عملیات Warp Speed ​​، رئیس سابق واکسن GlaxoSmithKline ، Moncef Slaoui شود. Slaoui ، عضو هیئت مدیره Moderna ، مجبور شد 10 میلیون دلار از سهام این شرکت را در ماه مه پس از اعتراض در مورد تعارض آشکار منافع نظارت بر “مسابقه واکسن”با مبلغ قابل توجهی سوار بر یک رقیب.

خبر مرتبط  بسیاری از مشاغل از دست رفته نفت ایالات متحده ممکن است هرگز بازگردند - RT Business News

پیش از تلاش مورد انتظار برای درخواست تأیید FDA اضطراری ، بسیاری از س aboutالات در مورد واکسن Pfizer بی پاسخ مانده اند. این شرکت اطلاعاتی در مورد عوارض جانبی یا به طور کلی ایمنی منتشر نکرده است ، و در واقع اطلاعات زیادی را فراتر از ادعای خود مبنی بر اینکه موارد علامت دار Covid-19 در میان شرکت کنندگان در آزمایش بالینی که واکسن دریافت کرده اند کمتر از کسانی است که واکسن دریافت کرده اند. تسکین دهنده. بورلا قول داده است که داده ها منتشر خواهد شد “در هفته های آینده

در همین حال ، 49 درصد از آمریکایی ها گفته اند که احتمالاً یا به طور قطعی واکسن را به دلیل نگرانی در مورد سیاسی شدن یا پخش نشدن آن بدون آزمایش های ایمنی کافی ، دریافت نخواهند کرد. در صورت تأیید ، دفع Pfizer اولین واکسن mRNA است که تاکنون در بازار وارد شده است – یکی دیگر از عواملی که باعث ایجاد تزلزل در مردم می شود.
همچنین در rt.com
س questionsالات Sputnik V پاسخ داد: رئیس تیم تامین مالی اولین واکسن Covid-19 در جهان فرمول را برای منتقدان توضیح می دهداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!