مدیر عامل شرکت JPMorgan در میان فاجعه Covid-19 همه پول را در “فاسد ترین برنامه تاکنون” بدست می آورد – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

بزرگترین بانک ایالات متحده ، JPMorgan Chase ، به همراه سایر وام دهندگان ، موفق شدند در حالیکه رکورد سود سه ماهه را گزارش می کردند ، یک قطعه بزرگ از برنامه امداد کورو ویروس را از طریق هزینه های خود بگیرند.

مکس کیزر و استیسی هربرت بحث می کنند که چگونه بانک ها پس از پرداخت وثیقه دولت ، توانستند در آخرین بحران مالی ثروت خود را از این طریق کاهش دهند. Keizer ، یک کارگزار سابق وال استریت ، خاطرنشان می کند که بانک های حرفه ای با استفاده از استراتژی های حصارکشی ، تقریباً از ریسکهای صفر برخوردار هستند ، اما ، در پایان روز ، وام های دریافتی را با حمایت مالی “بازندگان در خرده فروشی.”

https://www.youtube.com/watch؟v=-jnbyNCV3l0

خبر مرتبط  چین ضمن کاهش خرید از عربستان سعودی ، واردات نفت از روسیه را تقویت می کند - RT Business News

“این جایی است که سرمایه در آمریکا به وجود می آید … این از دست دادن است ،” میزبان می گوید ، مقایسه اقتصاد ایالات متحده با یک کازینو.

دولت در طول این افسردگی پول زیادی را چاپ می کند و به آن می دهد [JPMorgan CEO] جیمی دیمون ، و سپس او اسباب بازی های گران قیمت را با آن خریداری می کند ، “ مکس می افزاید ، این نکته را می گوید که این وجوه حتی می تواند برای خرید سهام خود شرکت هزینه شود. “بنابراین ، مردم در آمریکا به آن نگاه می کنند و می گویند ،” یک دقیقه صبر کنید – این فاسد ترین طرحی است که من تا به حال دیده ام! “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  "به محض سقوط دلار آمریكا ، جهان به حالت استاندارد طلا برمی گردد" - پیتر شیف - اخبار بازرگانی RT