مدیر سرمایه گذاری به گزارش Keizer گزارش می دهد: روسیه و چین جهان را به سمت STANDARD GOLD هدایت می کنند – اخبار بازرگانی RT

در جدیدترین قسمت از مجموعه راه حل های تابستانی سالانه Keizer Report ، مکس و استیسی در مورد چاپ بی پایان پول دولت ها و افزایش بیش از حد جهانی به ارز فیات صحبت می کنند.

آنها با سرمایه گذار لارنس لپارد درباره همه اتفاقاتی که در اقتصاد جهانی رخ می دهد صحبت می کنند ، و از او می پرسند آینده چه خواهد شد.

لپارد توضیح داد که روند فروریختن پول فیات در حال حاضر در حال انجام است و می توان از طلا ، دارایی و دارایی های تولیدی مانند کارخانه های تولیدی برای بازسازی سیستم اقتصادی استفاده کرد.

خبر مرتبط  هشدارهای گسترده گروه صنعت هشدار می دهد که منع گسترده پنبه چینی توسط ایالات متحده می تواند "خرابی" ایجاد کند - RT Business News

با توجه به او، “ترکیبی از چین و روسیه می توانند دو کشور باشند که ما را به داشتن ارز پشتوانه فلزات گرانبها باز می گرداند.”

اگر به خریدهای پشت صحنه نگاه کنید ، لپارد می گوید ، “من مطمئن هستم که چین چندین برابر آنچه را که آنها در ذخایر طلا گزارش می کنند ، وجود دارد ، که آنها احتمالاً 20،000+ تن ذخایر طلا دریافت کرده اند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=h9USBoOAc8I

خبر مرتبط  بیکاری ایالات متحده در بحران کووید 19 به نزدیک به 50 میلیون نفر - RT Business News

او این را می افزاید “روسیه واقعاً از نظر وضعیت بسیار خوبی است: آنها بدهی بسیار اندکی دارند ، کسری بزرگ را دربر نمی گیرند ، و غیره. آنها همچنین دارای یک منبع بزرگ منابع طبیعی هستند.”

وی گفت: “و در نتیجه ، وقتی همه چیز سقوط می کند که دو ارز اول که به پشتوانه طلا می روند ، چین و روسیه به هیچ وجه تعجب آور نیستند. بنابراین ، من فکر می کنم که این دو کشور بازی بسیار طولانی را در سمت ارز انجام داده اند و در نتیجه انجام این کار سود خواهند برد. “ لپارد حساب می کند.

خبر مرتبط  چین آزمایش آزمایشی یوان دیجیتال را برای آماده سازی آن تا سال 2022 گسترش داده است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید