مدیر سرمایه گذاری به گزارش Keizer گزارش می دهد: روسیه و چین جهان را به سمت STANDARD GOLD هدایت می کنند – اخبار بازرگانی RT

در جدیدترین قسمت از مجموعه راه حل های تابستانی سالانه Keizer Report ، مکس و استیسی در مورد چاپ بی پایان پول دولت ها و افزایش بیش از حد جهانی به ارز فیات صحبت می کنند.

آنها با سرمایه گذار لارنس لپارد درباره همه اتفاقاتی که در اقتصاد جهانی رخ می دهد صحبت می کنند ، و از او می پرسند آینده چه خواهد شد.

لپارد توضیح داد که روند فروریختن پول فیات در حال حاضر در حال انجام است و می توان از طلا ، دارایی و دارایی های تولیدی مانند کارخانه های تولیدی برای بازسازی سیستم اقتصادی استفاده کرد.

خبر مرتبط  ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد - RT Business News

با توجه به او، “ترکیبی از چین و روسیه می توانند دو کشور باشند که ما را به داشتن ارز پشتوانه فلزات گرانبها باز می گرداند.”

اگر به خریدهای پشت صحنه نگاه کنید ، لپارد می گوید ، “من مطمئن هستم که چین چندین برابر آنچه را که آنها در ذخایر طلا گزارش می کنند ، وجود دارد ، که آنها احتمالاً 20،000+ تن ذخایر طلا دریافت کرده اند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=h9USBoOAc8I

خبر مرتبط  تقاضای جهانی نفت 8 درصد در سال 2020 کاهش خواهد یافت - صندوق بین المللی پول - اخبار بازرگانی RT

او این را می افزاید “روسیه واقعاً از نظر وضعیت بسیار خوبی است: آنها بدهی بسیار اندکی دارند ، کسری بزرگ را دربر نمی گیرند ، و غیره. آنها همچنین دارای یک منبع بزرگ منابع طبیعی هستند.”

وی گفت: “و در نتیجه ، وقتی همه چیز سقوط می کند که دو ارز اول که به پشتوانه طلا می روند ، چین و روسیه به هیچ وجه تعجب آور نیستند. بنابراین ، من فکر می کنم که این دو کشور بازی بسیار طولانی را در سمت ارز انجام داده اند و در نتیجه انجام این کار سود خواهند برد. “ لپارد حساب می کند.

خبر مرتبط  مرگ نفت ایالات متحده - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید