مدیر دارایی پس از آنکه قیمت شمش در دهه گذشته بالا می رود ، گفت: “طلا بیت کوین واقعی است” – RT Business News

دارایی سنتی پناهگاه امن ، طلا ، در این هفته به 1800 دلار رسید – بالاترین سطح در طی بیش از نه سال. تحلیلگران می گویند که تظاهرات فلز زرد تازه شروع شده است.

“من حدس می زنم طلا بیت کوین واقعی است ،” بوریس شولسبرگ ، مدیر عامل استراتژی FX در مدیریت دارایی BK ، به CNBC گفت. “در نهایت من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که بازار شرط های ضمنی را شروع می کند که تورم شروع به انتخاب خود می کند ، و فکر می کنم یک دلیل واقعاً خوب وجود دارد که چرا بازار چنین فکر می کند.”

شولسبرگ گفت ، محرک بانک های مرکزی جهانی که باعث گسترش مالی شده اند ، می تواند به اقتصاد خود وارد شود و تورم را بیشتر کند.

خبر مرتبط  روسیه برای حفاری چاه های نفت جدید آماده است تا در سال 2022 منقضی شود که توافق قطع تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شود - RT Business News
همچنین در rt.com
بحران Covid-19 که قیمت طلا را به اوج تمام وقت می رساند“بانک های مرکزی هنوز هم مجبورند نرخ ها را بسیار پایین نگه دارند ، زیرا اولویت و مهمترین آنها در حال حاضر در دنیای پس از کووید ، حفظ حرکت ، حفظ حداکثر توسعه است.” او گفت. “بنابراین ، آنها نرخ بهره را سرکوب می کنند ، تورم کمی بالاتر خواهد رفت ، و مطمئناً طلا چیزی بیشتر از نرخ بهره واقعی پایین و پایین و پایین را دوست ندارد.”

وی افزود: این محیط در حال تنظیم طلای است تا بتواند 1920.30 دلار تمام وقت خود را در سال 2011 به دست آورد.

خبر مرتبط  جلسه اضطراری اوپک + که قرار است در تاریخ 6 آوریل برگزار شود ، به احتمال زیاد به تعویق می افتد - گزارش ها - خبرنامه RT Business

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید