مدیر بنگاه تجاری به گزارش Keizer به RT می گوید – بیت کوین آماده اجرای “گاو نر بزرگ است و هنوز بهترین نتیجه ممکن نیست” ،

بیت کوین آخرین رویداد «نیمه تمام» خود را پشت سر گذاشته است ، که هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد و باعث می شود پاداش معدنکاران برای استخراج سکه های جدید برای کمک به کنترل تورم کاهش یابد. این سومین نیمه در تاریخ 11 ساله Cryptocurrency است.

گزارش Keizer با دن هلد صحبت کرد Kraken.com در مورد این رویداد ، و چه معنی دارد که این سخت شدن در عصر بی نهایت فیات رخ دهد.

خبر مرتبط  ‘بانک فدرال رزرو نمی تواند طلا چاپ کند:" بانک آمریکا شاهد افزایش قیمت شمش به 3000 دلار است - اخبار تجاری RT

هلد می گوید: بیت کوین با هدف ایجاد پول جدید ساخته شده است و می گوید: این پیام با صدای بلند ماکرو طنین انداز است. “ به گفته وی ، در آینده نزدیک اشتهای سرمایه گذاران زیاد خواهد بود.

“من فکر می کنم این یک راه حل عالی برای یک گاو نر بزرگ است … ما از آنجا که دلار یا 10 دلار بود ، هستیم و دیدن آن با 10،000 دلار باورنکردنی است ، برای دیدن طولانی مدت آن زنده مانده است.” او می گوید ، و اضافه می کند: “اما من فکر می کنم بهترین چیز هنوز نیامده است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=bm_GBxiq5v4

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده یک هولوگرام است که از الگوهای رفتاری مانند تسلا - Max Keizer - RT Business News تشکیل شده است

هلد توضیح داد که بازده بیت کوین برای هر واحد ریسک است “پدیده ای”

او می گوید: وی گفت: “بیت کوین خیلی بدنبال خرید 100،000 تا 400000 دلار برای هر بیت کوین خواهد بود. این لزوماً آن چیزی نیست که من به آن بالا می گویم ؛ این باعث می شود آن را فقط یک مدعی ، یک فروشگاه جدید مشهور یا مشهور جهان از دارایی های ارزشمند بدانیم. “

بنابراین ، ما در مراحل اولیه پذیرش بیت کوین بسیار زیاد هستیم ، هلد می افزاید.

خبر مرتبط  شرکت فناوری روسی Yadro از بازار چین برای ذخیره سازی داده های داخلی فراتر از Huawei در چین - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید