مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره سابق Wirecard به جرم کلاهبرداری در کلاهبرداری 3 میلیارد یورویی دستگیر شد – RT Business News

مدیر عامل سابق Wirecard ، ماركوس براون ، در رابطه با تحقیقات مربوط به تقلب در مورد 3.2 میلیارد یورو در حال انجام درمورد این شركت ، به همراه CFO سابق این شركت و رئیس سابق حسابداری ، دستگیر شده است.

دادستان عمومی مونیخ ، آن لیدینگ روز چهارشنبه اظهار داشت که متهم گفته می شود اوایل اواخر سال 2015 از بی نظمی های مالی در Wirecard آگاه بود ، اما همچنان با جعل سوابق مالی شرکت ، با افزایش فروش و کل دارایی ها ، به جعل سرمایه گذاران و بانک ها ادامه داد.

خبر مرتبط  میلیاردرهای چینی ثروت خود را با وجود بحران ویروس کرونا با سرعت رکورد افزایش می دهند - RT Business News

روز دوشنبه به دنبال دستگیری و آزادی قبلی وی در ژوئن ، حكم بازداشت جدید برای براون صادر شد ، در حالی كه رئیس پیشین و رئیس حسابداری وی روز چهارشنبه در بازداشت به سر برد.

اعتقاد بر این است که یان مارشالک یکی از اعضای هیئت مدیره در حال فرار است ، در حالی که دیگری در اوایل ژوئیه در بازداشت به سر می برد.
همچنین در rt.com
Wirecard پس از دستگیری رئیس سابق به دلیل از دست دادن میلیارد ها ، شکافته می شودخبر مرتبط  بسیاری از مشاغل از دست رفته نفت ایالات متحده ممکن است هرگز بازگردند - RT Business News

اتهامات موجود علیه برون و همدستانش – از جمله کلاهبرداری ، دستکاری در بازار و جعل سوابق مالی – ممکن است باشد “قابل ملاحظه ای گسترش یافت” دادستانی عمومی روز چهارشنبه گفت ، با توجه به اظهارات شاهد و شواهد مستند اضافی.

براون و همکاران متهم به تلاش برای “کل دارایی و میزان فروش شرکت Wirecard AG را با جعل درآمد عوض کنید “ به منظور جلب سرمایه گذاران بیشتر و جلب اعتبار بانکی بیشتر. این شرکت بارها و بارها از طریق وامهای صادر شده تحت پیش بینی های دروغین ، علیرغم اینکه وایکارد به طور مداوم ضرر می کرد ، از زندان خارج می شد.

خبر مرتبط  رهبر توسعه تجارت به Boom Bust گفت: شیلات تراشه چانه زنی انگلیس در Brexit است که با اتحادیه اروپا تشنج می کند - RT Business News

هم سرمایه گذاران و هم بانک ها در آلمان ، ژاپن و جاهای دیگر با صورت های مالی جعلی به مبلغ 3.2 میلیارد یورو گمراه شدند که همه این موارد “به احتمال زیاد گم شده ،” دادستان ها گفتند

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!