مدیرعامل بوئینگ هشدار داد که می تواند “سالها” باشد تا صنعت حمل و نقل هوایی از تلاطم مالی Covid-19 بازگردد – RT Business News

دیوید کالهون ، مدیرعامل بوئینگ در جلسه آنلاین سهامداران غول هواپیمایی گفت: “مدتی قبل از بازگشت سود سهام” خواهد بود ، و اوضاع را توصیف کرد که “مانند چیزی است که ما تاکنون تجربه نکرده ایم.”

وی ادامه داد: “سالها سال می گذرد تا این به سطح قبل از همه گیر تبدیل شود. ما در یک محیط غیرقابل پیش بینی و به سرعت در حال تغییر هستیم و تخمین می زند که اوضاع به چه موقع تثبیت می شود دشوار است. “ کالهون هشدار داد.

خبر مرتبط  تولید شیل ایالات متحده در ماه آوریل با رکورد کاهش می یابد - RT Business News

بالاتر از آن ، او گفتوقتی شرایط بهتر شود “بازار تجاری کوچکتر خواهد شد و نیازهای مشتریان متفاوت خواهد بود.”

کالهون روز دوشنبه به سرمایه گذاران گفت که وضعیت این است “مانند چیزی که ما تاکنون تجربه نکرده ایم” دو روز قبل از آنکه بوئینگ نتایج سه ماهه اول خود را اعلام کند.

او همچنین گفت که این شرکت می کند “باید در شش ماه آینده پول قرض بگیرید” و همچنین یافتن راه هایی برای کاهش هزینه ها

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان کاهش تولید اوپک + با عدم قطعیت مواجه شد - RT Business News
همچنین در rt.com
“پول نقد خونین”: Airbus هشدار می دهد برای کاهش عمیق کار با “بقا در معرض خطر”این غول هوانوردی پیش از این که قفل ها را در سرتاسر جهان خاتمه دهد و توده های وسیعی از هواپیماهای این سیاره را دچار مشکل کند ، دچار مشکلات عذاب شده بود.

خبر مرتبط  این کشور با وجود شوک قیمت Covid-19 و قیمت نفت هنوز در حال جمع آوری پول نقد است - RT Business News

به ویژه ، پس از کشته شدن 346 نفر در دو تصادف جداگانه مربوط به این مدل ، بوئینگ مجبور شد پروازها را برای همه هواپیماهای 737 MAX خود متوقف کند.

ترافیک هوایی در ایالات متحده در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 95 درصد کاهش یافته است و در انگلستان با افت 90 درصدی روبرو شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید