محکومیت شدید Covid-19 هند 122 میلیون نفر را از کار خارج کرد – RT Business News

مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE) روز دوشنبه اعلام کرد که نرخ بیکاری هند در ماه مه به دلیل عقب افتادگی همه گیر افزایش یافته و به 23.48 درصد رسیده است. رقم مه در مقایسه با نرخ 23.52 درصد در ماه آوریل بسیار پایین است.

براساس برآوردهای CMIE ، حدود 122 میلیون هندی فقط ماه گذشته از کار خارج شدند. به گفته این كارگران روزانه دستمزد و افراد شاغل در مشاغل كوچك ، بدترین ضربه را متحمل شده اند. در میان این افراد فروشندگان کنار جاده ای ، افراد شاغل در صنعت ساخت و ساز ، ریکاو و بسیاری دیگر.

خبر مرتبط  ونزوئلا حكم بریتانیا را كه منكر دسترسی به طلای خود كه در كفخانه های بانك انگلیس نگهداری می شود ، رد می كند - RT Business News

آمارها نشان می دهد هند شهری از بیکاری بالاتر و میزان مشارکت نیروی کار در مقایسه با هندوستان روستایی پایین تر است.

CMIE پیشتر گفته بود كه اقدامات اقتصادی اعلام شده توسط دولت برای مدتی شروع نمی شود و صنعت احتمالاً برای شروع مجدد به دلیل پرواز كار از مراكز صنعتی هند تلاش خواهد كرد.
همچنین در rt.com
اقتصاد هند به شدت به دلیل فعالیت علل فلج کننده – به شدت توافق کرد – S&Pداده های دولت نشان می دهد که تولید زیرساخت های کشور ، که تقریبا 40 درصد در تولید صنعتی سهم دارد ، در ماه آوریل نسبت به سال گذشته 38.1 درصد قرارداد داشته است. این بدترین عملکرد در سالهاست.

خبر مرتبط  ورشکستگی شیل ایالات متحده علی رغم محافظت از بیماری همه گیر سرعت می گیرد - RT Business News

هندوستان بیش از دو ماه پیش به دلیل شیوع کروناویروس به بن بست سخت بستگی داشت. داده های رسمی حاکی از آن است که این تصمیم مانع از بین رفتن بین 37000 تا 78،000 جان باخته است.

بیشتر بخوانید: نرخ بیکاری هند علیرغم برداشتن اقدامات خاموش کردن همچنان بالاست

روز شنبه ، این کشور اعلام کرد که برنامه های خود را برای کاهش فشارهای شدید ملی خود آغاز کرده است. به عنوان بخشی از یک برنامه سه فاز ، از 8 ژوئن رستوران ها ، هتل ها ، مراکز خرید و اماکن عبادت در بسیاری از مناطق مجاز به بازگشایی مجدد خواهند بود. هفته ها بعد (احتمالاً در ماه جولای) مدارس و دانشکده ها تدریس را از سر می گیرند.

خبر مرتبط  آلمان امیدوار است که درمورد پروژه خط لوله Nord Stream 2 روسیه با بایدن به توافق برسد - RT Business News

از روز دوشنبه ، این کشور بیش از 191،000 مورد کووید 19 و بیش از 4500 کشته را ثبت کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید