محموله های تلفنی 5G در چین شاهد رشد انفجاری است و سهم بیشتری از بازار تلفن های همراه را به دست می آورد – RT Business News

براساس داده های آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین (CAICT) ، محموله های تلفن های 5G در چین در ماه گذشته به 17.51 ​​میلیون دستگاه رسید.

این رقم 61.2 درصد از کل تحویل تلفن همراه کشور در ماه ژوئن را تشکیل می دهد که در ماه مه از 46.3 درصد افزایش یافته است.

براساس CAICT ، کشور در نیمه اول سال 105 مدل جدید 5G را شاهد بود که مجموع محموله ها 63.6 میلیون دستگاه بود.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی حامل آلمان لوفت هانزا با 10 میلیارد دلار بسته نجات دولتی موافقت می کند - RT Business News

شرکت مشاوره بین المللی Deloitte در گزارش ژوئن اظهار داشت: حمل و نقل تلفن های همراه 5G در بازار چین از نیمه دوم سال 2019 شاهد رشد “انفجاری” بوده و ساختمان ایستگاه های پایه 5G نیز در حال رونق است.
همچنین در rt.com
5G برای اتصال به تلفن همراه پرسرعت تا سال 2025 به 65٪ از جمعیت جهانی – اریکسونخبر مرتبط  متخصص هواپیمایی سفر به Boom Bust گفت - صنعت هواپیمایی به زودی بهبود نمی یابد و هرگز یکسان نخواهد بود - RT Business News

این گزارش حاکی از آن است که انتظار می رود چین اولین موج رونق مصرف 5G را به عنوان اسباب بازی های تولید شده توسط فناوری ارتباطات نسل بعدی به جریان اصلی تبدیل کند. گفته شده که پوشش شبکه به طور مداوم در حال گسترش است و قیمت گوشی های هوشمند 5G در حال کاهش است.

خبر مرتبط  نواک می گوید ، کاهش اوپک چاه های نفت روسیه را بسته نخواهد کرد که بازگشایی آن غیرممکن است

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین پیشتر گفته بود كه این كشور ساخت شبکه 5G را سرعت می بخشد ، پیش بینی می شود بیش از 600،000 ایستگاه پایه 5G تا پایان سال در سراسر كشور ساخته شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید