مبارزه با لوفت هانزا برای کاهش بیشتر مشاغل بیش از 22000 کاهش قبلی که اعلام شده بود – RT Business News

شرکت هواپیمایی پرچمدار آلمان لوفت هانزا روز دوشنبه اعلام کرد که در پی پیش بینی آینده ای ناخوشایند برای صنعت هواپیمایی جهانی در پی بحران Covid-19 ، مشاغل بیشتری را کاهش خواهد داد.

“مازاد پرسنل اعلام شده قبلی که بالغ بر 22000 موقعیت تمام وقت است ، در نتیجه تصمیمات گرفته شده در مورد بسته سوم در برنامه بازسازی افزایش می یابد ،” شرکت گفت.

“تغییر در سطح کارکنان دائمی در عملیات پرواز از نظر توسعه بازار بیشتر تنظیم می شود” اضافه شد جبران و کاهش پرسنل مازاد با نمایندگان مسئول کارمندان در میان گذاشته خواهد شد.

خبر مرتبط  Huawei با تلاش برای جلوگیری از بازار 5G اروپا - با ممنوعیت "مبهم" سوئد مبارزه می کند - RT Business News

لوفت هانزا همچنین گفت که هواپیماهای بیشتری را با خسارات فعلی ماهیانه 500 میلیون یورو (590 میلیون دلار) از سرویس خارج می کند. “با توجه به اینکه همه گیر شدن ویروس کرونا به طور جدی مسافرت را کاهش می دهد ،” تقاضا در زمستان کمتر از حد انتظار است. “ این شرکت هواپیمایی گفت که اکنون قصد دارد ناوگان خود را با 150 هواپیما تا سال 2025 کاهش دهد. لوفت هانزا پیش از این تخمین زده بود که در پاسخ به بحران بی سابقه در بخش هواپیمایی باید 100 هواپیما را از بین ببرد.

خبر مرتبط  12 الیگارشی برتر ایالات متحده اکنون دارای $ 1 تریلیون ثروت در ترکیب هستند - بیشتر از تولید ناخالص داخلی بلژیک و اتریش - RT Business News
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: شرکت های هواپیمایی در حال شلیک و اخراج صدها هزار کارمند به دلیل همه گیر شدن سفرهای جهانی هستند“پس از اینکه شش ایرباس A380 سرانجام در بهار از کار افتاد ، هشت هواپیمای A380 و 10 A340-600 باقیمانده که قبلاً برای پرواز بودند ، به انبار طولانی مدت منتقل می شوند و از برنامه ریزی خارج می شوند. این هواپیماها فقط در صورت بهبود سریع و سریع بازار دوباره فعال می شوند. “ شرکت گفت. “علاوه بر این ، هفت ایرباس A340-600 باقیمانده برای همیشه از رده خارج می شوند.”

لوفت هانزا که در ماه ژوئن تقریباً 10 میلیارد یورو (11.7 میلیارد دلار) کمک مالی دولت دریافت کرد ، گفت که به دلیل تصمیم ناوگان خود ، باید 1.1 میلیارد یورو (1.3 میلیارد دلار) برای کاهش ارزش کتاب رزرو کند.

خبر مرتبط  بازار جهانی تلفن های هوشمند به دلیل همه گیر شدن کرو ویروسی - بزرگترین کاهش سالانه تاریخ را متحمل می شود - RT Business News

“ادامه سطح بالای عدم اطمینان در ترافیک هوایی جهانی ، تنظیمات کوتاه مدت وضعیت فعلی بازار را برای آینده قابل پیش بینی اجتناب ناپذیر می کند” آن گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید