ما وقتی بازار متوجه شدیم که واکسن coronavirus بزودی آماده نخواهد شد ، سهام می روند و شاهد شیرجه رفتن دیگری هستیم – RT’s Boom Bust – RT Business News

بورس اوراق بهادار در مورد خوش بینی نسبت به بازگشایی اقتصادهای جهانی و امیدواری از واکسن بالقوه Covid-19 ، در حالی که S&P 500 ایالات متحده و Dow Jones در اوج مارس صعود می کنند ، افزایش یافته اند.

Boom Bust با سردبیر سرمایه گذار منطقی شان هایمن در مورد احساسات بازار سهام و اینکه آیا مثبت بودن آن پایدار است ، صحبت می کند.

خبر مرتبط  هند با رشد چشمگیر از بحران کوید پس خواهد گرفت تا سریعتر رشد اقتصادی در حال ظهور را تجربه کند - صندوق بین المللی پول - RT Business News

هایمن به نقل از مدیرعامل شرکت جهانی بیو دارویی Merck ، اظهار داشت که حتی این بازه زمانی 18 ماهه نیز بوده است “راه خیلی پرخاشگرانه”

https://www.youtube.com/watch؟v=3SEQD6DXpKU

“شما احتمالاً بهترین یا دو سال را نگاه می کنید ،” هایمن می گوید ، توضیح می دهد که متوسط ​​واکسن می تواند چندین سال طول بکشد تا قبل از در دسترس عموم همه آزمایشات انجام شود. او می گوید آزمایش های مرحله یک ، دو ، سه و حتی گاهی فاز چهار نیز وجود دارد.

خبر مرتبط  پس انداز کنید! - اخبار تجاری RT

“خیلی طول می کشد از آنچه مردم فکر می کنند. بنابراین ، ما می خواهیم ببینیم که سهام وقتی بازار واقعاً این را متوجه شد ، یک شیرجه دیگر را می گیرند. “ هیمن می گوید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  فرماندار بانک مرکزی پاکستان می گوید: «عقب ماندگی های Covid-19 یک لوکس ثروتمندان است» - RT Business News