مارک موبیوس هشدار می دهد ، در صورت رقابت در انتخابات ایالات متحده ، بازارهای سهام به طرز چشمگیری سقوط خواهند کرد – RT Business News

مارک موبیوس ، سرمایه گذار باسابقه و شریک بنیانگذار Mobius Capital Partners گفت: بازارهای سهام نتیجه مناقشه برانگیز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را دوست ندارند و می توانند با “سقوط چشمگیر” واکنش نشان دهند.

“این یک مسئله واقعی و یک مسئله واقعی است ،” موبیوس روز جمعه به CNBC گفت ، افزود اگر برنده نهایی تا هفته ها یا ماه ها پس از رای گیری در 3 نوامبر نهایی نشود ، “پس ما واقعاً دچار مشکل هستیم. بازارها آن را دوست ندارند و شما یک اصلاح واقعی یا شاید سقوط چشمگیر در بازار خواهید دید. بنابراین ، این یک مشکل بسیار بسیار بزرگ است. ”

به گفته این سرمایه گذار ، اگر کاندیدایی که در انتخابات از دست داده است از قبول نتیجه امتناع ورزد یا مشروعیت نتایج را زیر سوال ببرد ، چنین نتیجه ای می تواند رخ دهد. موبیوس گفت ، میزان سقوط بازارها به مدت زمان اختلاف بستگی دارد.

خبر مرتبط  روسیه تا حدودی ترافیک هوایی بین المللی را از سر می گیرد ، بنا بر گزارش ها ، ممکن است محدودیت سفر را در 10 روز دیگر نیز کاهش دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
پیروزی بایدن می تواند باعث چاپ پول و حباب بازار سهام ایالات متحده شود – پیتر شیفوی توضیح داد که اگر اختلاف به دیوان عالی کشور کشیده شود ، روند تعیین یک برنده می تواند باشد “کشیده” و عدم اطمینان بیشتری ایجاد می کند ، “نفرت.”

مدیر صندوق 84 ساله اشاره کرد که پیروزی ترامپ بیشتر است “مطلوب” نتیجه برای بازارها و “همه چیز در مورد مالیات است.”

“همانطور که می دانید ، ترامپ وعده کاهش عمده مالیات دیگری را می دهد. دموکراتها چنین چیزی نگفته اند و آنها قصد دارند مالیات افراد به اصطلاح ثروتمند و شرکتها را افزایش دهند. بنابراین ، این واقعاً مسئله بزرگ و بزرگی است که رو به جلو است. ” گفت موبیوس.

خبر مرتبط  بدترین بحران برای اقتصاد ویران شده Covid هند - صنعت تجارت - اخبار کسب و کار RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید