مارک موبیوس ، سرمایه گذار افسانه ای ، می گوید: زمان خرید بازارهای در حال ظهور و طلا است – RT Business News

در حالی که اقتصاد جهانی در تلاش است تا در میان بیماری همه گیر Covid-19 پابرجا بماند ، سرمایه گذاران باید به دنبال بازارهای نوظهور مانند روسیه و هند و همچنین طلای فیزیکی باشند. این مشاوره از جانب سرمایه گذار باسابقه مارک موبیوس است.

موبیوس در سخنرانی خود در مجمع سرمایه گذاری Russia Calling اظهار داشت که فرصت های زیادی را در بازارهای نوظهور ، به ویژه روسیه و هند می بیند. وی افزود: برزیل ، آفریقای جنوبی ، کره جنوبی ، تایوان و حتی ترکیه نیز سرمایه گذاری های خوبی انجام می دهند.

خبر مرتبط  چین متعهد شده است که با وجود افزایش درگیری ، به معامله تجاری با ایالات متحده بپردازد - RT Business News

“روسیه یک بازار بسیار جالب است ، بسیاری از مردم در روسیه سرمایه گذاری می کنند” وی گفت ، با اشاره به تغییرات مثبتی که در بازار کشور اتفاق می افتد.
همچنین در rt.com
برو شرق! گورو سرمایه گذاری جیم راجرز در شرق دور و سیبری روسیه صعود کردخبر مرتبط  ایالات متحده با کمک به خراب شدن روابط با چین ، بودجه معدنچیان نادر زمین را از سر می گیرد - گزارش - RT Business News

شریک بنیانگذار Mobius Capital Partners گفت که او همچنین از طلا بسیار صعودی است و بسیاری از سرمایه گذاران را با 10-15 درصد از سهام خود در طلای فیزیکی می شناسد. وی گفت ، شمش طلا با گذشت زمان ارزش خود را از دست نخواهد داد ، مانند دلار آمریکا.

خبر مرتبط  استاد اقتصاد به Boom Bust گفت: مصرف کننده جهانی از ردیف تجارت ایالات متحده و چین بهره مند خواهد شد - RT Business News

به گفته موبیوس ، سهام عدد یک دارایی سرمایه گذاری است که در برابر کاهش ارزش پول محافظت می کند. کالاها نیز خوب هستند. موبیوس همچنین به پالادیوم اشاره کرد ، یعنی “نتایج بسیار خوبی نشان می دهد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید