مادرید هشدار می دهد که قفل انسداد جدید ویروس کرونا 900 میلیون دلار هزینه دارد و 18000 شغل در هفته را از بین می برد – RT Business News

مقامات منطقه ای مادرید به دنبال به چالش کشیدن تصمیم دولت اسپانیا در اعمال محدودیت های جدید برای مهار گسترش Covid-19 هستند و می گویند این اقدامات هزینه های گزافی برای جمعیت منطقه دارد.

با توجه به درخواست دولت منطقه ای علیه محدودیت های اعمال شده ویروس کرونا در روز جمعه ، این اقدامات می تواند 750 میلیون یورو (880 میلیون دلار) درآمد و 18000 شغل را هر هفته از بین ببرد. این دادخواست می افزاید که فعالیت اقتصادی کند باعث کاهش چشمگیر درآمد مالیات نیز خواهد شد.
همچنین در rt.com
اسپانیا با جستجوی روشی جدید برای مالیات دادن به برنامه های پیام کوتاه به غول های فناوری مانند فیس بوک و گوگل پیام می فرستدخبر مرتبط  تجارت جهانی با بدترین رکورد روبروست ، اما "ممکن بود خیلی بدتر شود" - WTO - RT Business News

پایتخت اسپانیا ، و همچنین برخی از شهرهای اطراف ، عصر جمعه با رعایت دستور دولت مرکزی با هدف مهار شیوع ویروس کشنده در میان وخیم تر شدن ، وارد حصر جزئی شدند. از آخر هفته جاری ، حدود 4.5 میلیون نفر از افراد تحت تأثیر اقدامات جدید نمی توانند شهر یا شهر خود را ترک کنند ، مگر برای فعالیت های ضروری مانند رفتن به محل کار یا مدرسه. این دستور همچنین اندازه اجتماعات اجتماعی را محدود می کند. بارها و رستوران ها فقط با 50 درصد ظرفیت می توانند کار کنند و بعد از 10 شب نمی توانند سرویس دهند.

برخلاف اکثر مناطق ، که تحت معیارهای محدودیت تعداد معینی از موارد در هر 100000 نفر قرار نمی گیرند ، وقتی مادرید در اوایل این هفته مورد بحث قرار گرفت ، در برابر محدودیت های پیشنهادی مقاومت کرد. هنگامی که سرانجام این طرح با وجود مخالفت های مادرید تصویب شد ، دولت به رهبری محافظه کاران آن را محکوم کرد “از نظر قانونی قابل اجرا نیست.” در حالی که منطقه سرانجام پذیرفت که دستور را رعایت کند ، اما حاضر به بیکار ماندن نشد ، و قول داد که این اقدامات را در دادگاه به چالش بکشد.

خبر مرتبط  نشت FinCEN تصویری از پولشویی بی رویه با کمک بزرگترین بانک های جهان را در حالی که دولت چشم خود را بسته می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
با وجود کاهش محدودیت های ویروس کرونا ، بیکاری در منطقه یورو همچنان در حال افزایش است“این منطقه شورش نمی کند. ما اطاعت خواهیم کرد ، اما برای دفاع از منافع قانونی مادریلنوس و اطمینان از انطباق اقدامات با مقررات ، واقعیت و عینی و عادلانه بودن آنها ، به دادگاه ها خواهیم رفت. “ ایزابل دیاز آیوسو رئیس منطقه ای اوایل این هفته گفت.

خبر مرتبط  کل اقتصاد آمریکا فقط نمای ای برای پولشویی است. - گزارش Keizer - RT Business News

Sprain از نظر تعداد موارد یکی از 10 کشور برتر است. طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، شیوع Covid-19 باعث کشته شدن بیش از 32000 نفر و نزدیک به 790،000 نفر در کشور آلوده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید