لوک اویل روسیه به دنبال افزایش تولید نفت در عراق است – RT Business News

ایگور زوبارف ، مدیر عامل لوک اویل خاورمیانه ، به بلومبرگ گفت ، دومین تولید کننده بزرگ روسیه ، لوک اویل مشتاق افزایش تولید نفت خود در عراق است.

بر اساس پیمان اوپک + تولید فعلی نفت خام عراق در حدود 3.6 میلیون بشکه در روز محدود شده است ، اما این کشور برای جبران عدم انطباق با توافق در ماه های گذشته نیاز به کاهش بیشتر عمیق تر در پایان سال دارد. .

با توجه به معامله OPEC + ، عراق به بزرگترهای بین المللی نفتی که در میدان های بزرگ نفتی خود کار می کنند ، گفت که تولید نفت خام را قطع کنند. اکسون ، BP و لوک اویل از بزرگترین تولیدکنندگان خارجی در عراق هستند و از همه خواسته شد تا تولید خود را کاهش دهند.

خبر مرتبط  فعالیت های تجاری منطقه یورو کند می شود ، زیرا قفل شدیدتر بخش خدمات را به شدت وارد می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
جدایی کلید OPEC + از BP می خواهد تولید خود را در بزرگترین میدان نفتی کاهش دهد تا سرانجام به توافق نفتی عمل کند – گزارشبا این وجود ، عراق نتوانسته است به طور کامل این کاهش ها را رعایت کند ، در حالی که سقوط قیمت نفت بودجه آن را به شدت محدود کرده است ، فروش نفت منبع اصلی درآمد دولت است. بلومبرگ به نقل از احسان عبدالجبار ، وزیر نفت عراق ، در یک کنفرانس آنلاین روز سه شنبه به دلیل کمبود بودجه ، برخی از پروژه ها به تأخیر افتاده است.

خبر مرتبط  نواک می گوید ، کاهش اوپک چاه های نفت روسیه را بسته نخواهد کرد که بازگشایی آن غیرممکن است

لوک اویل ، که میدان بزرگ نفتی Qurna-2 در عراق را اداره می کند ، فراتر از امسال است و قصد دارد تولید خود را در منطقه اصلی این شرکت روسی افزایش دهد.

در سال 2019 ، West Qurna-2 400000 بشکه در روز تولید می کرد و لوک اویل حفاری چاههای تولید جدید را به عنوان بخشی از مرحله دوم توسعه در میدان نفتی آغاز کرد. هدف این شرکت روسی افزایش تولید در West Qurna-2 به 480،000 بشکه در روز در سال بود.
همچنین در rt.com
صنعت نفت لیبی فورس ماژور را در بزرگترین میدان نفتی خود برمی داردبا این حال ، به گفته Lukoil’s Zubarev ، به دلیل همه گیر شدن و سقوط قیمت نفت ، که منجر به کاهش تولید جدید OPEC + شد ، لوک اویل تولید در میدان نفتی West Qurna-2 را به 280،000 بشکه در روز کاهش داد.

خبر مرتبط  بدهی جهانی در سال 2020 با ثبت 281 تریلیون دلار افزایش یافت ، امسال قرار است دوباره افزایش یابد - گزارش - RT Business News

“وضعیت فعلی ما و شرکای ما را مجبور می کند تا برنامه های خود را بازنگری کنیم تا ببینیم چگونه با نیازهای زمان مطابقت دارد” زوباروف در نامه ای به بلومبرگ گفت.

لوک اویل قصد دارد پیشنهادهایی را به مقامات عراق ارائه دهد “به زودی” زوبارف گفت: برای توسعه منطقه ای جداگانه در جنوب عراق معروف به بلوک 10.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com