لوفت هانزا اندازه ناوگان را کاهش داده و Germanwings را به دلیل ضرر Covid-19 می بندد – RT Business News

بزرگترین شرکت هواپیمایی Lufthansa در آلمان در حال قطع ناوگان خود است ، زیرا همه گیر Covid-19 اقتصاد خود را در جهان گاز گرفته است. Germanwings با وجود تقاضای تقاضا ، شرکت حمل و نقل نیز عملکرد شرکت فرعی کم هزینه خود را متوقف خواهد کرد.

شرکت انتظار می رود یک دوره از “کاهش قابل توجه” لوفت هانزا در بیانیه ای توضیح تصمیم خود را در سفر هوایی به مدت طولانی پس از پایان بحران بوجود آمده توسط عروق کرونوس ، ادامه داد. به نظر می رسد این حرکت است “اولین کاهش ظرفیت دائمی”

کاهش حجم عملیات پرواز بر کل گروه لوفت هانزا تأثیر می گذارد. این شامل اعزام دائمی بیش از دهها هواپیمای آن از جمله شش فروند هواپیمای ایرباس A380 است – بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان با ظرفیت صندلی بین 525 تا 853 مسافر. پیش بینی می شود هواپیماهای بیشتری نیز بعداً از مرحله خارج شوند.

خبر مرتبط  رون پاول به Boom Bust گفت: اقتصاد آمریكا به زودی بهبود نیافته و فدرال رزرو باید از مشاغل خارج شود.

با این حال ، این شركت با استناد به دلایل محیطی اعلام كرد كه شركت های A380 در دو سال گذشته ریخته می شوند. به نظر می رسد Germwanwings با جدیدترین تصمیم لوفت هانزا از زمان پرواز تمام هواپیماهای کم وزن بدترین ضربه را دارد “قطع خواهد شد”
همچنین در rt.com
مدیرعامل پلت فرم سرمایه گذاری آنلاین به گزارش Keizer گزارش می گوید بزرگترین طرح پونزی در جهان “ارز و بانکداری فیات” در راه فروپاشی است.خبر مرتبط  اوپک + برای کاهش کاهش رکورد از ماه آگوست - RT Business News

خطوط هوایی در سرتاسر جهان جزو صنایعی است که تحت تأثیر همه گیر کورو ویروس قرار گرفته است و بسیاری از کشورها را وادار به متوقف کردن تقریبا تمام ترافیک هوایی کرده و حرکات فرامرزی را به شدت محدود می کند.

پیش از این ، انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) اعلام کرده بود که سقوط از Covid-19 می تواند برای این صنعت بدتر از حملات تروریستی 11 سپتامبر باشد. این سازمان افزوده است که تقاضای جهانی پروازها در ماه فوریه 14.1 درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 کاهش یافته است.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده DEAD & هیچ "فرمالدئید پول فیات" نمی تواند آن را دوباره زنده کند - Max Keizer - RT Business News

با وجود اقدامات شدید قرنطینه ای که توسط بسیاری از کشورها صورت گرفته است ، چشم انداز بهبودی بطور فزاینده ای ناخوشایند می شود زیرا بیماری مخوف همچنان به نظر می رسد زمینه های جدید در سراسر جهان را تسخیر می کند. این در حالی است که شرکت های هواپیمایی در حال حاضر میلیاردها دلار درآمد از دست داده اند و حتی می خواهند از دست بدهند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید