قیمت های نفت کاهش می یابد زیرا قفل جدید Covid تقاضای جهانی انرژی را تهدید می کند – RT Business News

قیمت جهانی نفت خام روز دوشنبه و پس از آنکه هفته گذشته از آوریل ، شدیدترین افت خود را داشت ، روند نزولی خود را ادامه داد. این نگرانی در حال افزایش است که قفل شدن جدید می تواند تقاضای جهانی سوخت را تحت تأثیر قرار دهد.

در حالی که اقتصاددانان پیش بینی رشد اروپا را به دلیل ایجاد محدودیت های جدید در سراسر منطقه یورو کاهش دادند ، برنت با کاهش 4.6 درصدی به 35.74 دلار در هر بشکه رسید ، که در پایین ترین سطح از ماه مه بود. معیار بین المللی در حال حاضر 45 درصد نسبت به ابتدای سال کاهش یافته است.

خبر مرتبط  ECB هشدار می دهد كه اقتصاد یورو به سمت "كاهش شدید" 13٪ است - RT Business News

وست تگزاس اینترمدیت ایالات متحده تقریبا هفت درصد سقوط کرد و به 33.64 دلار رسید ، قبل از اینکه ضرر خود را کاهش دهد و به 34.86 دلار در هر بشکه برسد. اقتصادهای بیشتر در سراسر اروپا محدودیت های را از جمله انگلیس ، فرانسه و آلمان برای مقابله با افزایش نرخ آلودگی تشدید کرده اند ، و این مسئله نگرانی های معامله گران را در مورد میزان وزن قفل های بسته به تقاضا بیشتر کرده است.
همچنین در rt.com
سرمایه گذاری های نفت در حال کم شدن است با کاهش تقاضای نفت خامخبر مرتبط  Covid-19 تا سال 2021 حدود 150 میلیون نفر را به فقر شدید سوق خواهد داد - بانک جهانی - اخبار تجاری RT

اوپک پیش از این پیش بینی کرده بود که تقاضای جهانی نفت امسال 10 درصد کاهش یابد و به طور متوسط ​​90 میلیون بشکه در روز باشد. با این حال ، کارتل نفت انتظار داشت تقاضا در زمستان نیمکره شمالی تا 95 میلیون بشکه در روز بهبود یابد.

“فشاری که ما بر روی نفت می بینیم نگرانی واقعی اوپک + است ، به ویژه با برنت که اکنون زیر بشکه ای 40 دلار است.” وارن پترسون ، رئیس استراتژی کالاهای ING ، به نقل از فایننشال تایمز ، گفت. “عدم اطمینان اصلی دیگر برای بازار انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است … و عواقبی که این امر می تواند بر نفت داشته باشد” او اضافه کرد.

خبر مرتبط  اقتصاد منطقه یورو پس از قفل شدن ویروس کرونا ویروس کرونا مجدداً رو به زوال می رود - اخبار تجاری RT

Rystad Energy تخمین می زند که فرانسه و آلمان ، که معمولاً با هم حدود چهار میلیون بشکه در روز مصرف می کنند ، می توانند مصرف مشترک خود را با 1.7 میلیون بشکه در روز اضافی در ماه آینده کاهش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید