قیمت های نفت در حالی که دلار آمریکا تضعیف شده و کاهش عربستان در آستانه 10 ماه گذشته به بالاترین سطح خود رسیده است – RT Business News

قیمتهای جهانی نفت به بالاترین قیمتهای چند ماهه جدید کشیده شد زیرا به نظر می رسید که جهش اخیر دلار آمریکا بخار خود را از دست داده و جذابیت کالاهای قیمت ارز را افزایش داد.

تحویل معیار جهانی ، برنت ، در مارس 1.2 درصد افزایش یافته و در ساعت 2:16 بعد از ظهر به وقت گرینویچ به 56.33 دلار در هر بشکه رسید. نفت خام وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ماه فوریه با رشد 1.13 درصدی به 52 دلار و 84 سنت در هر بشکه رسید.

خبر مرتبط  هند با رشد چشمگیر از بحران کوید پس خواهد گرفت تا سریعتر رشد اقتصادی در حال ظهور را تجربه کند - صندوق بین المللی پول - RT Business News

شاخص دلار ICE ، که یورو در برابر سبد شش ارز اصلی را دنبال می کند ، پس از جهش از پایین ترین سطح دو و نیم سال ، ثابت بود.
همچنین در rt.com
جریان نفت خام از عربستان سعودی به آمریکا به صفر می رسدآخرین دستاوردها همچنین با کاهش برنامه ریزی شده دیگری برای تولید یک میلیون بشکه اضافی عربستان سعودی افزایش یافت. پیش بینی می شود این اقدام برای ماه های فوریه و مارس مانع از افزایش موجودی کالا شود. علاوه بر این ، انتظار می رود آخرین گزارش ها در مورد عرضه ایالات متحده سهام خام را برای پنجمین هفته متوالی کاهش دهد.

خبر مرتبط  نقدی برای Clunkers 2.0؟ تحلیلگران به Boom Bust می گویند: صنعت خودرو به انگیزه برای کمک به بهبود نیاز دارد - RT Business News

محدودیت تولید آینده توسط ریاض نگرانی ها را در مورد افزایش موارد ویروس کرونا در سطح جهانی جبران می کند ، که قیمت نفت خام را در اوایل این هفته کاهش داد ، زیرا قفل قبلی باعث کاهش چشمگیر تقاضا شد.

کاهش عربستان سعودی به عنوان بخشی از معامله ای است که توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن از جمله روسیه منعقد شده است. طبق این توافق ، اکثر تولیدکنندگان در ماه فوریه تولید خود را ثابت نگه می دارند. سال گذشته ، کاهش رکورد اوپک و تولیدکنندگان متحد به بهبود نفت از پایین ترین سطح تاریخی کمک کرد.

خبر مرتبط  بازارهای آسیا به دلیل افزایش تنش های ایالات متحده و چین در حال سقوط هستند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید