قیمت های نفت خام از ترس بیش از حد صعود می کند ، زیرا تولید کنندگان عمده نفت قصد دارند تولید را افزایش دهند – RT Business News

معاملات آتی نفت در روز دوشنبه کاهش یافت زیرا اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدین آنها به رهبری روسیه موسوم به اوپک + ، از ابتدای این ماه قرار است کاهش رکورد تولید نفت را کاهش دهند.

هر دو معیار بین المللی Brent و West West Texas Intermediate (WTI) در حدود یک درصد سقوط کردند و معامله برنت در هر بشکه 43.19 دلار و بشکه نفت خام در 39.85 دلار در هر بشکه از ساعت 10 صبح به وقت گرینویچ کاهش یافت.

این کاهش به محض ورود معامله اوپک + در اوت ، پس از مدت طولانی مهار شدید روزانه 9.7 میلیون بشکه که هدف از آن جبران رکود شدید در تقاضا به دلیل بیماری همه گیرها بود ، وارد فاز دوم شد. از این ماه به بعد ، کاهش توافق ها به 7.7 میلیون بشکه در روز (bpd) کاهش می یابد.

خبر مرتبط  China Xpeng از نمونه اولیه اتومبیل های پرنده در نمایشگاه بزرگ اتومبیل پکن - RT Business News رونمایی کرد
همچنین در rt.com
این بحران نفت کاملاً صنعت را متحول می کند“اکنون آنها ترازو را بازیابی کرده اند ، قیمت ها بهبود یافته اند ، اما آنها باید بسیار مراقب باشند زیرا آنها نمی خواهند قربانی موفقیت خودشان شوند.” جان دریسول ، استراتژیست ارشد خدمات انرژی JTD ، روز دوشنبه به CNBC گفت.

جدا از افزایش پیش بینی شده تولید ، بازار انرژی در حال بازپس گیری ، شاهد ورود مقادیر اضافی بیش از یک میلیون بشکه در روز بود ، به عنوان رهبر فاکتوری اوپک ، عربستان سعودی و برخی دیگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس ، مانع از عرضه اضافی داوطلبانه خود شدند. در بالای معامله

خبر مرتبط  چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده کاهش می یابد - RT Business News

در همین زمان ، برخی از تولید کنندگان گرفتار شدند که نتوانند تعهدات خود را طبق این توافقنامه انجام دهند. به عنوان مثال ، دومین تولید کننده بزرگ اوپک ، عراق ، که وعده داده بود تولید بیش از حد را در ماه های مه و ژوئن از طریق کاهش های بیشتر در ماه های بعدی جبران کند ، هنوز در ماه ژوئیه در زیر سطح هدفمند سقوط کرده است.
همچنین در rt.com
ورشکستگی های گسترده و 300 میلیارد دلار کاهش ارزش دلار برای کاهش ارزش شیل آمریکاتولیدکنندگان شیل ایالات متحده نگرانی دیگری برای توازن شکننده بازارهای جهانی نفت است. در حالی که پیش بینی می شود تولید شیل در ایالات متحده در ماه آگوست به حدود 7.49 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، کمترین میزان در طی دو سال ، تحلیلگران هشدار می دهند که با افزایش قیمت نفت خام ممکن است تولید کنندگان شیل افزایش یابد.

خبر مرتبط  پیشرفت اقتصادی چین در حالی تسریع می یابد که اقتصادهای جهانی با برخورداری از ویروس کروناویروس دست و پنجه نرم می کنند - RT Business News

“اگر قیمت ها از 45 دلار در هر بشکه بیشتر شود ، 50 دلار در هر بشکه در پشت این کاهش ها ، ممکن است باعث شود که شنل سرخ جلوی استقلال های ایالات متحده ، تولید کنندگان ، تکان بخورد.” دریسکل گفت.

“بهبود قیمت نفت از پایین رکورد احتمالاً تولید کنندگان شیل ایالات متحده را تشویق می کند تا تولید را افزایش دهند.” هیرویوکی کیکوکاوا ، مدیر کل تحقیقات در نیسان اوراق بهادار ، به نقل از رویترز گفته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید