قیمت نفت در میان کاهش موجودی ها و امید به بهبود تقاضا – RT Business News

قیمت معیارهای کلیدی جهانی نفت برنت و وست تگزاس واسطه ای ایالات متحده (WTI) روز چهارشنبه در پی اخبار مثبت درباره موجودی های نفت خام افزایش یافته است.

معاملات آتی نفت خام برنت با رشدی بیش از چهار درصد افزایش یافت و برای اولین بار از 9 آوریل از 36 دلار در هر بشکه صعود کرد.

هر دو معیار دستاوردهای روز سه شنبه را افزایش دادند ، که به لطف داده های مثبت از موسسه نفت آمریکا (API) به دست آمد. برآوردها نشان داد که موجودی های نفتی ایالات متحده به جای ترس از موجودی موجودی در ترس ، 4.8 میلیون بشکه کاهش یافته و به 521.3 میلیون بشکه رسیده است.

روز چهارشنبه ، اداره اطلاعات انرژی (EIA) داده های کلیدی بیشتری را در مورد وضعیت بازار انرژی منتشر کرد. ارقام آژانس انرژی ایالات متحده نشان داد که تعداد نفت خام و دکل های گاز طبیعی در کمترین نقطه در رکورد قرار دارد.

خبر مرتبط  با ورود سرمایه گذاران به بازارهای در حال ظهور ، ورودی های خارجی سهام هند را به اوج جدید می رساند - RT Business News

یک گزارش جداگانه از EIA می گوید ، موجودی های نفتی تجاری آمریکا (به استثنای موجود در ذخیره استراتژیک نفتی) در هفته گذشته پنج میلیون بشکه کاهش یافته است.

بازار نفت اولین نشانه های ثبات خود را پس از توافق تاریخی بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و کشورهای متفقین از تاریخ 1 مه به مرحله اجرا در آورد ، برای از بین بردن چسب عرضه و افزایش قیمت نفت در میان بحران کوروی ویروس ، امضا کنندگان این معامله. توافق كردند كه روزانه 9/7 ميليون بشكه كاهش دهد ، در حالي كه برخي از كشورهاي خارج از اين گروه نيز متعهد شدند كه توليد را كاهش دهند. عربستان سعودی اخیراً رهبر اوكوك اوپك موافقت خود را برای تعمیق تعهدات خود و كاهش بیشتر تولید به میزان یك میلیون بشكه در روز اعلام كرده است.

خبر مرتبط  Domo arigato ، آقای Roboto! روسیه ممکن است مالیات بر درآمد جدید را در ROBOTS - RT Business News معرفی کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید