قیمت نفت در شرایط ترس مجدداً سقوط می کند – تأسیسات ذخیره سازی فضا را از بین می برد – RT Business News

معاملات آتی برای بنچمارک های مهم جهانی نفت Brent و واسط غربی غرب تگزاس (WTI) روز دوشنبه کاهش یافت ، زیرا شیوع تاج ویروس همچنان به بازارهای جهانی انرژی ادامه داد.

نفت آمریكا منجر به این ضررها شد كه WTI برای تحویل ماه ژوئن بیش از 16 درصد به 14.47 دلار در هر بشكه رسید. در همین حال ، هزینه نفت خام برنت بیش از سه درصد کاهش یافته و معاملات زیر 21 دلار در هر بشکه است.

افت قیمت نفت خام در شرایطی به وجود می آید که عدم عرضه نشانه های تسکین را نشان نمی دهد ، زیرا تولید کنندگان همچنان پمپاژ روغن را در حالی که تسهیلات مورد استفاده برای ذخیره کالا سریعاً پر می شوند.

خبر مرتبط  گازپروم روسیه تأمین گاز طبیعی به چین - RT Business News
همچنین در rt.com
سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا کاهش قیمت خواهد کردتحلیلگران به RT گفتند كه یكی از بزرگترین مراکز ذخیره سازی جهان – در كوشینگ ، اوكلاهما در آمریكا – می تواند ظرف دو هفته به ظرفیت كامل برسد. پیش از این مشخص شده بود که موجودی های نفتی تجاری نفت خام آمریکا تقریباً به رکورد تمام وقت رسیده اند ، زیرا برای هفته منتهی به 17 آوریل با سه درصد افزایش به 518.6 میلیون بشکه رسید.

خبر مرتبط  استفان روچ ، اقتصاددان کهنه کار ، هشدار می دهد که سقوط دلار آمریکا قریب الوقوع است - RT Business News

هفته گذشته ، قراردادهای WTI برای تحویل ماه مه برای اولین بار در تاریخ به خاک منفی منتقل شد و در هر بشکه به 37.63 دلار رسید. علیرغم بهبودی در حدود 15 دلار در هر بشکه ، قیمت های خام ایالات متحده هنوز هم برای تولیدکنندگان سود کسب می کنند – به ویژه در صنعت شیل ، که دور دیگری از ورشکستگی را انتظار دارد.
همچنین در rt.com
سقوط بازار نفت آمریكا در نزاع تاریخی با افت منفی رو به رو استخبر مرتبط  ناخواسته رولز رویس؟ امتیاز اعتباری شرکت افسانه ای انگلیس از زیر سطح سرمایه گذاری کاسته شده است - RT Business News

صادرکنندگان عمده نفت – اعضای اوپک و تولیدکنندگان نفت متحد – اخیراً موافقت کرده اند که تولید جهانی را تقریباً 10 میلیون بشکه در روز کاهش دهند تا به بازار نفت کمک کند تا دوباره به بازار برگردد. با این حال ، این اقدام ممکن است در افزایش قیمت ها ناکام باشد ، زیرا همه گیر کورو ویروس با کاهش شدید تقاضای جهانی برای نفت خام.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید