قیمت نفت خام ایالات متحده می تواند بدترین وضعیت روز جهان را با ثبت نام از فضای ذخیره سازی ثبت کند – RT Business News

قیمت نفت آمریكا در روز دوشنبه به 10 دلار در هر بشكه سقوط كرد و به پایین ترین سطح خود از آوریل 1986 رسید ، زیرا همه گیر كورو ویروس تقاضای جهانی انرژی را كاهش می دهد و این نگرانی را ایجاد می كند كه تسهیلات ذخیره سازی به زودی پر خواهد شد.

نفت خام وست تگزاس واسطه (WTI) برای تحویل ماه مه بیش از 43 درصد سقوط کرد و در مسیر بود تا بدترین روز معاملات خود را با رکورد مواجه کند.
همچنین در rt.com
داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابدخبر مرتبط  اشکال طلا پیتر شیف می گوید: "من در مورد بیت کوین اشتباه کردم" - RT Business News

در همین حال ، فعال ترین قرارداد ژوئن WTI ، که در تاریخ 19 ماه مه منقضی شده است ، بیش از 11 درصد کاهش یافت و به 22.07 دلار در هر بشکه رسید. اعتقاد بر این است که فاصله بین دو قرارداد متوالی – معروف به ماه اول و ماه دوم – وسیع ترین تاریخ است.

با انقضای نفت خام مه در روز سه شنبه ، انقضا قریب الوقوع فشار بر قیمت هایی که پیش از این در حال کاهش است در اثر کمبود تقاضا که پیش بینی می شود در سراسر جهان حدود 30 درصد کاهش یافته است ، افزود.

خبر مرتبط  تولید جهانی نفت خام باید 10 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، روسیه آماده همکاری با ایالات متحده در بازارهای نفت است

این افت همچنین در اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه مقدار رکورد نفت – حدود 160 میلیون بشکه – در کشتی های نفتی در دریا نگهداری می شود ، در حالی که معامله گران در تلاشند تا مکانی در انبارهای ساحلی پیدا کنند.
همچنین در rt.com
احیای صنعت نفت فاقد یک ماده مهم استدر همین حال ، روزانه حجم ذخیره شده در انبار آمریکا افزایش می یابد. به عنوان مثال ، مرکز ذخیره سازی کلیدی آمریکا ، نقطه تحویل کوشینگ ، از اواخر فوریه تقریباً دو برابر مقدار نفت است. این شرکت در حال حاضر تقریبا 55 میلیون بشکه نفت دارد ، در حالی که ظرفیت ذخیره کار آن در سال گذشته 76 میلیون نفر بود.

خبر مرتبط  ممکن است با کاهش تولید معدن ، طلای جهان رو به اتمام باشد - RT Business News

در اوایل ماه جاری ، کشورهای بزرگ صادر کننده نفت – سازمان کشورهای صادر کننده نفت و تولید کنندگان به رهبری روسیه – موافقت کردند که تولید جهانی را تقریباً 10 میلیون بشکه در روز کاهش دهند. در حالی که این توافقنامه تاریخی در ماه مه به مرحله اجرا گذاشته می شود ، این نگرانی وجود دارد که قیمت نفت بخاطر درخشش عرضه آوریل ممکن است پایین بماند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید