قیمت نفت برای نخستین بار طی 21 سال 15 دلار درآمد – RT Business News

ترکیبی مخرب از تقاضای خردکننده برای ذخیره نفت خام و جهانی که پر از لبه آن است ، قیمت نفت را به حدی رسانده است که طی بیش از دو دهه مشاهده نشده است.

معیارهای ایالات متحده ، وست تگزاس واسطه ای ، با سقوط اقتصاد جهانی به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، تقاضای نفت خام را کاهش داده است ، به محدوده 15 دلار سقوط کرد. برای اضافه کردن توهین به آسیب ، ذخیره جهانی نفت در حال رسیدن به مرزهای خود است. اوضاع به قدری وخیم است که وزارت نیرو حتی در نظر دارد برای تولید نفت داخلی به تولید کنندگان نفت داخلی بپردازد تا نفت خام خود را در زمین حفظ نکنند.

خبر مرتبط  هواپیمای 737 MAX زمینی Boeing برای شروع پروازهای تست صدور گواهینامه در ایالات متحده آمریکا از اوایل روز دوشنبه - گزارش ها - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
عربستان سعودی ممکن است قبل از شروع توافق اوپک یکی از بالاترین حجم نفت خود را به ایالات متحده بفروشد – گزارش هادرست این چهارشنبه ، آژانس بین المللی انرژی از ثبت رکورد 19 میلیون بشکه در منابع نفت خام داخلی خبر داد.

حتی اوپك نتوانسته است كمكی برای صنعت بیمار كند. در حالیکه کارتل و شرکای جهانی آن قادر به توافق برآورد 9.7 میلیون بشکه در روز بودند ، بازار به وضوح فکر می کند که این کافی نیست.

بیشتر بخوانید

وانداا هاری ، بنیانگذار واندا اینسایتس ، یک شرکت متخصص در تحلیل بازار نفت ، خاطرنشان کرد: “قیمت های فعلی نشان می دهد که کاهش اوپک + ثابت شده است ، زیرا قیمت نفت بار دیگر به رحم ویروس است.” اضافه کردن آن “تا زمانی که به افزایش قفل ها در ایالات متحده نزدیک نشویم ، ممکن است نفت پایین بیفتد یا در حدود سطح فعلی محدود شود.”

سقوط قیمت نفت موج های شوک را در کل صنعت به ارمغان می آورد ، و عمده فروشان هزینه های آن را کاهش می دهند ، و کاشفان به اندازه بحران طغیان می کنند که 13 درصد ناوگان حفاری خود را کاهش می دهند.

خبر مرتبط  دومین تولید کننده بزرگ اوپک از کاهش تولید چشم پوشی نخواهد کرد - RT Business News

اوضاع دشوار حتی کمیسیون راه آهن تگزاس را وادار کرده است که تصور غیرقابل تصور و موافقت با قطع تولید در سطح کشور را در نظر بگیرد. در حالی که سه کمیسر نتوانستند سه شنبه گذشته تصمیم بگیرند ، این گروه قرار است دوباره در 21 آوریل ملاقات کند. و از آنجا که قیمت نفت از آخرین جلسه آنها 20 درصد کاهش یافته است ، آنها فقط ممکن است آماده اقدام باشند.

خبر مرتبط  بانک مرکزی روسیه موج همه گیر دیگری و قیمت نفت 25 دلار را رد نمی کند - RT Business News

حتی اگر RRC از برنامه خود برای مداخله در بازارهای آزاد پیروی کند ، با این حال ، بسیاری از کارشناسان پیشنهاد می کنند که تقریباً 30 تا 30 میلیون بشکه در روز تقاضا توسط Covid-19 کاهش می یابد – فریادی دور از آنچه تولید کنندگان جهانی نفت دارند. تا کنون بریده ام

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید