قیمت نفت با افزایش نگرانی های بیش از حد عرضه – RT Business News

معیار بین المللی برنت و وست تگزاس اینترمدیت (WTI) جمعه پس از افزایش ناگهانی موجودی نفت خام ایالات متحده باعث افزایش نگرانی در مورد عدم عرضه در بازار جهانی نفت شد که هم اکنون تحت فشار کوید 19 قرار دارد.

معاملات آتی برنت با کاهش 0.3 درصدی روبرو شد و هر بشکه 39.94 دلار معامله شد ، در حالی که هر بشکه نفت خام آمریکا با کاهش تقریبا 0.2 درصدی به 37.24 دلار رسید. افت روز جمعه پس از آن بود که هر دو مارک در جلسه قبل حدود دو درصد کاهش یافتند و می توانند هفته دوم افت برای این کالا را رقم بزنند.

نگرانی های جدید در مورد تضعیف تقاضا با ایجاد اولین موجودی ذخایر نفت خام تجاری در ایالات متحده طی چندین هفته متوالی آغاز شد و انتظارات بازار را خدشه دار کرد. براساس گزارش اخیر اداره اطلاعات انرژی (EIA) ، موجودی نفت خام آمریکا برای هفته منتهی به 4 سپتامبر 2 میلیون بشکه افزایش یافت.

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسداطلاعات رسمی EIA به اندازه گزارش قبلی موسسه نفت آمریکا (API) ، که انتظار می رود ذخایر نفت خام آمریکا طی هفته گذشته حدود 3 میلیون بشکه افزایش یابد ، غم انگیز نبود.

“همچنان نگرانی در مورد وضعیت بازار فیزیکی وجود دارد ، با کاهش ارزش ها و افزایش دشواری در انتقال محموله های آفریقای غربی – احتمالاً به دلیل عدم خرید اخیر چینی ها ،” تحلیلگران ING اوایل این هفته در یادداشتی گفتند.

خبر مرتبط  اتحادیه اروپا تصمیم دارد که فناوری بزرگ ایالات متحده را با مالیات دیجیتال بخورد تا به کمک مالی برای بهبود اقتصادی Covid-19 باشد - RT Business News
همچنین در rt.com
صادرات مجازات نفت ونزوئلا به لطف افزایش فروش هند – از پایین ترین سطح تاریخی افزایش می یابد – گزارشبه گفته مورگان استنلی ، از آنجا که موجودی نفت جهانی به شدت بالاتر از حد متوسط ​​است و اصول بازار بهبود نمی یابد ، برخی از بازرگانان شروع به رزرو نفت کش ها برای ذخیره مجدد میلیون ها بشکه نفت خام و سوخت تصفیه شده در دریا می کنند. این می تواند یکی دیگر از علائم هشدار دهنده باشد که عرضه بیش از تقاضا است.

در ماه آوریل ، هنگامی که بحران ویروس کرونا باعث کاهش تقاضا شد علاوه بر عدم کاهش صادر کنندگان اصلی ، قیمت نفت خام به پایین ترین سطح نفت رسید در حالی که نفت در تانکرهای نفتی گیر بود. این امر سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و تولیدکنندگان متحد نفت را که با نام + OPEC شناخته می شوند ، وادار به امضای توافق نامه جدیدی برای جلوگیری از تولید کردند. هیئت نظارت بر بازار اوپک و متحدان قرار است هفته آینده تشکیل جلسه دهد ، اما بعید به نظر می رسد که کاهش بیشتری اعمال شود.

خبر مرتبط  انتظار می رود نرخ بیکاری روسیه در سال آینده به سطح قبل از بحران بهبود یابد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید