قیمت نفت با افزایش سهولت و کاهش اوپک ، راه را برای بهبودی بالا می برد – RT Business News

قیمت های نفت خام برای پنجمین جلسه مستقیم بدست آمده است که محدودیت های تولید توافق شده توسط اوپک و کشورهای متفقین به مرحله اجرا درآمد و برخی از کشورها شروع به کاهش محدودیت های کورو ویروس کردند.

معاملات آینده برای بنچمارک نفت آمریکا در روز سه شنبه بیش از نه درصد رشد کرد و سودهای قبلی خود را تمدید کرد. West Texas Intermediate (WTI) برای تحویل ماه ژوئن از ساعت 07:30 به وقت گرینویچ بیش از 22 دلار در هر بشکه معامله شد ، بیش از دو برابر از روزهای اخیر در هفته گذشته.

در همین حال ، معیار بین المللی Brent برای تحویل ماه ژوئیه پس از صعود در جلسه قبلی ، بیش از شش درصد به 29.02 دلار رسید.

خبر مرتبط  شیل آمریكا برای سال دیگر در حالت زنده ماندن است - RT Business News
همچنین در rt.com
آیا توافق اوپک + باعث کاهش توافق بازار نفت خواهد شد؟WTI و Brent برای چندین روز متوالی پیشرفت کرده اند ، در حالی که نفت خام ایالات متحده در 29 آوریل خط پیروزی خود را آغاز کرد و دومی فقط یک روز زودتر.

احساس مثبت در بازار انرژی در حالی ایجاد می شود که اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و همچنین تولیدکنندگان نفت متفقین قطع تولید نفت را به محض اینکه یک توافق نامه کلیدی نفت از تاریخ 1 مه آغاز شد ، شروع به کاهش کردند. نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز از بازار سرریز شده ، در حالی که برخی از کشورهای خارج از توافق همچنین تولید را کاهش داده اند تا به افزایش قیمت نفت کمک کنند.

خبر مرتبط  صادرات LNG ایالات متحده بیش از 50 درصد سقوط صادرات - RT Business News
همچنین در rt.com
ذخیره سازی نفت ایالات متحده ممکن است جایی برای “چند صد میلیون بشکه” داشته باشددر عین حال ، برخی از کشورهای اروپایی و آسیا و همچنین برخی از ایالات متحده آمریکا به آرامی برخی از محدودیتهای مربوط به کوروی ویروس را برداشته و امید می دهند که شکاف تقاضای عرضه ممکن است کوچکتر شود. با این حال ، برخی پیش بینی های تیره و تار نشان می دهد که بحران کوروی ویروس تقاضای جهانی کالا را به اندازه 30 درصد در ماه گذشته کاهش داده است. برخی کشورها بدون هیچگونه کاهش قدرت ، صادرات نفت خام خود را در ماه آوریل تقویت کرده و باعث افزایش بدتر شدن عرضه و افزایش نگرانی از اینکه جهان برای جلوگیری از ذخیره سازی نفت از فضای خارج شده است ، شده است.

خبر مرتبط  به گفته تحلیلگران - طلا در 4000 دلار به واكسن كروناویروس و انتخابات آمریكا می تواند این دوره را تغییر دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید