قیمت طلا در ضعیف ترین دلار آمریکا و عدم قطعیت کاوید نزدیک به 2،000 دلار افزایش می یابد – RT Business News

طلا در میان عدم قطعیت جهانی همه گیر خود را ادامه داد و قیمت ها برای شروع هفته رکورد های جدید را شکست. قیمت فلز برای تحویل فوری با 2،000 دلار در هر اونس بسته شد.

قیمت طلا در روز دوشنبه به 0.6 درصد افزایش یافت و به 1.988.40 دلار در هر اونس رسید ، در حالی که بیشترین معاملات آتی در Comex به 2،009.50 دلار رسید. بولون بیشترین سود ماهانه خود را از سال 2012 به دست آورد ، در ماه ژوئن 11 درصد افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران با دلار ضعیف تر و بازدهی واقعی رکورد پایین ایالات متحده را تجربه کردند.

“با توجه به روابط معکوس شدید ، سقوط در عملکرد واقعی 10 ساله ایالات متحده مهمترین محرک در نظر ما بود.” ویوک دار ، تحلیلگر بانک مشترک المنافع استرالیا ، به نقل از بلومبرگ گفت. “تقاضای پناهگاه ایمن در درجه اول منعکس کننده نگرانی های مربوط به رشد جهانی است که مربوط به افزایش 19 مورد Covid around در سراسر جهان و تشدید تنش های ایالات متحده در چین است.”

در حال حاضر موارد جهانی Covid-19 از 18 میلیون نفر فراتر رفته است ، با این بیماری همه گیر یک میلیون عفونت جدید در هر چهار روز مشاهده می شود.
به گفته تحلیلگران ، مذاکرات مالی ایالات متحده نقش کلیدی در تجمع طلا خواهد داشت. دانیل پاویلیونیس ، کارگزار ارشد کالاهای RJO Futures ، به کیتکو نیوز گفت: قیمت آن بستگی به میزان تحریک مالی است که با آن موافقت شده است.

خبر مرتبط  دوو برای ساخت دو تانکر LNG برای غول انرژی روسیه Novatek - RT Business News
همچنین در rt.com
“جهانی که در حال فروپاشی دلار است به حالت اولیه” طلا “برمی گردد” – پیتر شیفاین بستگی به میزان تحریک بستگی دارد. اگر آنها شروع به باد کردن محرک کنند ، احتمال واقعی وجود دارد که طلا کمی نرم شود. اگر آنها آن را بالا بکشند و به چاپ پول ادامه دهند ، باید طلا بالاتر حرکت کند. “ او گفت.

خبر مرتبط  فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا چاپ پول برای معدود میلیون ها نفر را در دستمزد معیشت خود زندگی می کند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

یک دلار ضعیف تر در هفته گذشته قیمت های طلا را به سمت اوج های جدید تمام وقت سوق می داد ، و اگر این روند ادامه یابد ، می توان شاهد افزایش دستاوردهای بیشتری بود.

“قیمت طلا دوباره سطح جدیدی را آزمایش کرد و در حالی که بازده واقعی همچنان محرک اصلی است ، همبستگی با دلار تقویت شده است … پایین آمدن تست های دو ساله USD باعث شده قیمت ها به اوج های جدید برسند.” گفت: تحلیلگر فلزات گرانبها با استاندارد استاندارد ، سوکی کوپر. “این برای طلا خوب است ، ما انتظار داریم که دلار آمریکا تضعیف شود و انتظار داشته باشیم که نرخ های واقعی منفی بمانند.”

وارن پترسون ، رئیس استراتژی کالاهای کالاهای ING ، در حال آماده سازی دلار آمریکا ضعیف تر برای بقیه سال است. “این یکی از عواملی است که نباید مقاومت زیادی در برابر قیمت های بالقوه بالاتر داشته باشد ،” او هفته گذشته نوشت.

خبر مرتبط  تحلیلگر فنی به Boom Bust - RT Business News می گوید که بازار سهام می تواند به زودی دوباره در مسابقات شرکت کند

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید