قیمت طلا در شرایط فزاینده موارد Covid-19 در سطح جهانی با بالاترین سطح 1 ماه مواجه شده است – RT Business News

قیمت طلا در روز دوشنبه بیش از یک ماه به بالاترین حد خود رسید زیرا افزایش موارد کروناویروس و نگرانی از بهبود اقتصادی جهانی باعث شد تا سرمایه گذاران به دور از دارایی های خطرناک ، فلزات پناهگاه امن را حفظ کنند.

قیمت طلا در ساعت 13:20 به وقت گرینویچ 0.8 درصد افزایش یافت و به 1.755.74 دلار در هر اونس رسید ، پس از آنکه بالاترین قیمت خود را از 18 مه نشان داد ، معاملات آتی طلای ایالات متحده با 1.1 درصد افزایش به 1.771.40 دلار در هر اونس رسید.

خبر مرتبط  هند مانع Huawei و سایر شرکت های چینی از شرکت 5G این کشور است - RT Business News

تنش های ژئوپلیتیکی همچنین از وجود دارایی امن در میان تحولات هنگ کنگ درمورد قانون جدید امنیت ملی حمایت می کند. این فلز گرانبها اغلب در زمان عدم اطمینان سیاسی و مالی به عنوان یک فروشگاه امن با ارزش استفاده می شود.

نشانه اعتماد ، SPDR Gold Trust (بزرگترین صندوق مبادله ای طلا با حمایت طلا در جهان) گفت که دارایی های این شرکت در روز جمعه از روز پنجشنبه از 1136.22 تن بیش از دو درصد به 1.159.31 تن رسید.
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RTخبر مرتبط  صادرات فرآورده های نفتی روسیه به ایالات متحده به 16 سال رسیده است - RT Business News

“ریسک پذیری عمومی به بازار کمک می کند. ما شاهد فشار بر روی ارزهای در معرض رشد و بازارهای سهم هستیم. به طور کلی ، نگرانی هایی در مورد افزایش میزان عفونت وجود دارد ، “ مایکل مک کارتی ، استراتژیست ارشد CMC Markets ، به رویترز گفت. “بازار نگران چشم انداز رشد است و البته این حمایت از طلا است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) از افزایش رکورد در موارد انسداد ویروس جهانی در روز یکشنبه خبر داد ، درمجموع این تعداد در یک دوره 24 ساعته 183،020 افزایش یافته است. WHO اعلام كرد كه برزيل با 54،771 پرونده و آمريكا با 36.617 مورد در اين زمينه قرار گرفت. در آلمان ، میزان تولید مثل کوروی ویروس افزایش یافته است و این امکان را برای تجدید محدودیت در فعالیت در بزرگترین اقتصاد اروپا فراهم می کند.

خبر مرتبط  اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريبا 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهد

در سطح جهان ، عفونت های کروناویروس از بیش از 9 میلیون علامت گذشت ، و بیش از 1600 کشته جدید رخ داده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید