قیمت دلار آمریکا در بازارهای جهانی در حال کاهش است – Goldman Sachs – اخبار تجاری RT

گلدمن ساکس هشدار داده است که نگرانی فزاینده در مورد تورم در ایالات متحده می تواند به معنای آن باشد که دلار آمریکا در خطر از دست دادن نقش غالب خود در بازار جهانی است. قیمت آن در طلا بی پناه صعودی است که اخیراً افزایش یافته است.

“نگرانی های واقعی درباره طول عمر دلار آمریكا به عنوان ارز ذخیره ای پدیدار شده است ،” استراتژیست های بانک گفتند.

به گفته آنها ، با توجه به اینکه سطح بدهی در ایالات متحده اکنون از 80 درصد از تولید ناخالص داخلی کشور فراتر رفته است ، دولت و فدرال رزرو می توانند اجازه دهند تورم تسریع شود.

خبر مرتبط  5G تا 2025 تا سال 2025 اتصال تلفن همراه پرسرعت به 65٪ از جمعیت جهانی - Ericsson - RT Business News

“نتیجه تركیب شده تركیبی و ایجاد پول گسترده باعث ترس از ترس اعزام ،” آنها گفتند ، افزودند که این ایجاد می کند “احتمال بیشتری وجود دارد که در برخی از موارد در آینده ، پس از عادی شدن فعالیت اقتصادی ، انگیزه هایی برای بانک های مرکزی و دولت ها فراهم شود تا تورم را به سمت پایین ببرد تا بتواند بار بدهی انباشته را کاهش دهد.”

از بین دیگر عواملی که می تواند به پایان سلطنت دلار منجر شود ، استراتژیست ها نامشخص شدن عدم اطمینان سیاسی و افزایش نگرانی ها در مورد سنبله عفونت کوروی ویروس را نام بردند.

خبر مرتبط  تولید شیل ایالات متحده در ماه آوریل با رکورد کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
“جهانی که در حال فروپاشی دلار است به حالت اولیه” طلا “برمی گردد” – پیتر شیفدر همین زمان ، استراتژیست ها با اشاره به رکورد رکورد طلا ، اظهار داشتند: “طلا ارز آخرین گزینه است ، به ویژه در محیطی مانند فعلی که دولت ها در حال بدهی ارزهای فیات خود هستند و نرخ بهره واقعی را به پایین ترین نرخ ممکن می رسانند.”

طلا بیش از هفت درصد در طی ماه گذشته صعود کرده است ، در حالی که شاخص دلار آمریکا 3.7 درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  چین ضمن کاهش خرید از عربستان سعودی ، واردات نفت از روسیه را تقویت می کند - RT Business News

گلدمن پیش بینی 12 ماهه خود را برای طلا به 2300 دلار در هر اونس از 2000 دلار در هر اونس افزایش داده است. به نظر می رسد نرخ بهره واقعی ایالات متحده همچنان در حال پایین رفتن است و طلا را بیشتر می کند. قیمت فلز زرد در طی معاملات روز چهارشنبه به 1،974 دلار صعود کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید